ktextaddons - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
ka: სიმბოლოები

en: Activity
ka: აქტივობა

en: Objects
ka: ობიექტები

en: Nature
ka: ბუნება

en: Food
ka: საჭმელი

en: People
ka: ხალხი

en: Travel
ka: მოგზაურობა

en: Regional
ka: რეგიონალური

en: Flags
ka: დროშები

[ctx: Previously used emojis]
en: History
ka: ისტორია

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
ka: ხელით მითითება

en: Clear Recents
ka: უახლესების გასუფთავება

en: Add Smiley
ka: სიცილაკის დამატება

en: Search Emoticon...
ka: ემოციის მოძებნა...
