kdepim-addons - en to ka translation catalogue (64 entries)

en: Any text to check.
ka: შესამოწმებელი ტექსტი.

en: Replacement
ka: შემცვლელი

en: Online Grammar Information
ka: გრამატიკის ონლაინ ინფორმაცია

en: Check Again
ka: თავიდან შემოწმება

en: Configure…
ka: მორგება…

en: See on: %1
ka: იხილეთ: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
ka: დახურვა

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
ka: Grammalecte-ის მორგება

en: General
ka: ზოგადი

en: Grammar Settings
ka: გრამატიკის მორგება

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
ka: პარამეტრების მიღების პრობლემა. დარწმუნდით, რომ grammalected დაყენებულია.

[ctx: @title:window]
en: Error during Extracting Options
ka: შეცდომა პარამეტრების გამოტანისას

[ctx: @label:textbox]
en: Press Button for Reloading Settings
ka: პარამეტრების თავიდან ჩასატვირთად დააწექით ღლაკს

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload Settings
ka: პარამეტრების თავიდან ჩატვირთვა

en: Python Path:
ka: პითონის ბილიკი:

[ctx: @info:placeholder]
en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
ka: სრული ბილიკი ფაილამდე 'grammalecte-cli.py'

en: Grammalecte Path:
ka: Grammalecte-ის ბილიკი:

en: Grammalecte can be found <a href="https://grammalecte.net/#download">here</a>. Download it and extract it.
ka: Grammalecte <a href="https://grammalecte.net/#download">აქ</a> შეგიძლიათ, იპოვოთ. გადმოწერეთ და გაშალეთ ს.

en: Python path is missing.
ka: პითონის ბილიკი მითითებული არაა.

en: Grammalecte path not found.
ka: Grammalecte-ის ბილიკი ვერ ვიპოვე.

en: Grammalecte program file not found.
ka: Grammalecte-ის გამშვები ფაილი ვერ ვიპოვე.

en: Grammalecte cli file not found.
ka: Grammalecte-ის CLI გამშვები ფაილები ვერ ვიპოვე.

[ctx: @title:window]
en: Grammalecte error
ka: Grammalecte-ის შეცდომა

en: Select Path
ka: აირჩიეთ ბილიკი

en: Asturian
ka: ასთურიანული

en: English
ka: ქართული

en: English (Australian)
ka: ავსტრალიური ინგლისური

en: English (Canadian)
ka: კანადური ინგლისური

en: Belarusian
ka: ბელორუსული

en: Breton
ka: ბრეტონული

en: Catalan
ka: კატალანური

en: Chinese
ka: ჩინური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Esperanto
ka: ესპერანტო

en: French
ka: ფრანგული

en: Galician
ka: გალური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Khmer
ka: კხმერული

en: Persian
ka: სპარსული

en: Polish
ka: პოლონური

en: Portuguese
ka: პორტუგალიური

en: Romanian
ka: რუმინული

en: Russian
ka: რუსული

en: Slovak
ka: სლოვაკური

en: Slovenian
ka: სლოვენური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Swedish
ka: შვედური

en: Tagalog
ka: ტაგალოგური

en: Tamil
ka: თამილური

en: Ukrainian
ka: უკრაინული

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
ka: LanguageTool-ის მორგება

[ctx: @option:check]
en: Use Local Instance
ka: ლოკალური გაშვებული ასლის გამოყენება

[ctx: @label:textbox]
en: Instance Path:
ka: გაშვებული ასლის ბილიკი:

[ctx: @label:textbox]
en: Language:
ka: ენა:

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh
ka: განახლება

en: An error was reported: %1
ka: შეცდომა: %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to check grammar.
ka: გრამატიკის შემოწმების შეცდომა.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check
ka: შემოწმება

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
ka: შეცდომა ხელმისაწვდომი ენების გადმოწერის მცდელობისას:
    %1

[ctx: @title:window]
en: List of Languages
ka: ენების სია
