ktextaddons - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Standard IO
ka: სტანდარტული IO

en: Streamable HTTP
ka: დასტრიმვადი HTTP

[ctx: @title:window]
en: Add Server
ka: სერვერის დამატება

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @label:textbox]
en: Type:
ka: ტიპი:

en: Command:
ka: ბრძანება:

en: Arguments:
ka: არგუმენტები:

[ctx: @action]
en: Add server…
ka: სერვერის დამატება…

[ctx: @action]
en: Edit…
ka: ჩასწორება…

[ctx: @action]
en: Remove Server
ka: სერვერის წაშლა

en: Do you want to remove this server (%1)?
ka: მართლა გნებავთ, წაშალოთ ეს სერვერი (%1)?

[ctx: @title]
en: Remove Server
ka: სერვერის წაშლა

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ka: ძებნა…

[ctx: @info:tooltip]
en: Add Instance…
ka: გაშვებული ასლის დამატება…
