ktextaddons - en to ka translation catalogue (50 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Attachment?
ka: გავხსნა მიმაგრებული ფაილი?

[ctx: @info]
en: Open attachment <filename>%1</filename>?<nl/>
ka: გავხსნა მიმარებული ფაილი <filename>%1</filename>?<nl/>

[ctx: @action:button]
en: Open
ka: გახსნა

[ctx: @action:button]
en: &Open With '%1'
ka: '%1'-ით &გახსნა

[ctx: @action:button]
en: Open &With…
ka: &გამხსნელი პროგრამა…

[ctx: @action:button]
en: Save &As…
ka: შენახვა &როგორც…

[ctx: @title:window]
en: Save File
ka: ფაილის შენახვა

en: Source file no longer exists
ka: წყარო ფაილი აღარ არსებობს

[ctx: @title:window]
en: Error saving file
ka: ფაილის შენახვის შეცდომა

en: Cannot overwrite existing file
ka: არსებული ფაილის თავზე გადაწერა შეუძლებელია

[ctx: @action]
en: Disable version check
ka: ვერსიის შემოწმების გათიშვა

en: Your version is older than 6 months, we encourage you to upgrade.
ka: თქვენი ვერსია 6 თვეზე ძველია. გირჩევთ, განახლდეთ.

en: Your version is older than 1 year, we strongly encourage you to upgrade.
ka: თქვენი ვერსია 1 წელზე ძველია. დაჟინებით გირჩევთ, ასწიოთ ვერსია.

[ctx: @action - For we don't know if it's one or many attachments]
en: Open folder where attachment was saved
ka: იმ საქაღალდის გახსნა, სადაც მიმაგრებული ფაილი შევინახე

[ctx: @action]
en: Open File
ka: ფაილის გახსნა

[ctx: @action]
en: Open folder where attachment was saved | Open folder where attachments were saved
ka[0]: იმ საქაღალდის გახსნა, სადაც მიმაგრებული ფაილი შევინახე
ka[1]: იმ საქაღალდის გახსნა, სადაც მიმაგრებული ფაილები შევინახე

[ctx: @action]
en: Open folder where PDF file was saved
ka: იმ საქაღალდის გახსნა, სადაც PDF ფაილი შევინახე

[ctx: @action]
en: Open folder where file was saved
ka: იმ საქაღალდის გახსნა, სადაც ფაილი შევინახე

en: Unable to open the attachment.
ka: მიმაგრებული ფაილის გახსნა შეუძლებელია.

en: Restart is necessary for applying the changes.
ka: ცვლილებების გადასატარებლად გადატვირთვა აუცილებელია.

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure
ka: მორგება

[ctx: @info:placeholder]
en: Search… (%1)
ka: ძებნა… (%1)

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
ka: შემდეგი

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
ka: წინა

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
ka: სქელი

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
ka: კურსივი

[ctx: @info:tooltip]
en: Strike Through
ka: ხაზის გადასმა

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
ka: ხაზგასმა

[ctx: @info:tooltip]
en: Code Block
ka: კოდის ბლოკი

[ctx: @info:tooltip]
en: Quote Text
ka: ტექსტის ციტირება

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert Link
ka: ბმულის ჩასმა

[ctx: @title:window]
en: Select Special Characters
ka: აირჩიეთ სპეციალური სიმბოლოები

[ctx: @action:button]
en: Insert
ka: ჩასმა

[ctx: @action:button]
en: Select
ka: არჩევა

[ctx: @title:window]
en: Check New Version
ka: ახალი ვერსიის შემოწმება

en: A new version found. Click <a href="%1">here</a> for downloading it.
ka: აღმოჩენილია ახალი ვერსია. მის გადმოსაწერად დააწკაპუნეთ <a href="%1">აქ</a>.

en: No new version found. Build can be found <a href="%1">here</a>.
ka: ახალი ვერსია აღმოჩენილი არაა. აგება შეგიძლიათ, იპოვოთ <a href="%1">აქ</a>.

en: Check New Version
ka: ახალი ვერსიის შემოწმება

[ctx: @label:textbox]
en: Version:
ka: ვერსია:

[ctx: @title:window]
en: What's new in %1
ka: რა არის ახალი %1-ში

en: (Show News)
ka: (სიახლეების ჩვენება)

en: What's new in %2. %1
ka: რა არის ახალი %2-ში. %1

en: All Versions
ka: ყველა ვერსია

en: Important changes since last version:
ka: მნიშვნელოვანი ცვლილებები ბოლო ვერსიის შემდეგ:

en: Some of the new features in this release include:
ka: ამ რელიზის ზოგიერთი ახალი ფუნქცია:

en: Some bug fixing:
ka: გამოსწორდა ზოგიერთი შეცდომა:

en: <h1><i> Version %1 </i></h1><hr/><br>
ka: <h1><i> ვერსია %1 </i></h1><hr/><br>

en: <b><i><a href="%1">Release Note</a></i></b>
ka: <b><i><a href="%1">გამოშვების შენიშვნები</a></i></b>

en: <h1><i> Version %1 (Released: %2)</i></h1><hr/><br>
ka: <h1><i> ვერსია %1 (გამოსვლის დრო: %2)</i></h1><hr/><br>

en: <h1><i> Version %1 (Unreleased yet)</i></h1><hr/><br>
ka: <h1><i> ვერსია %1 (ჯერ არ გამოსულა)</i></h1><hr/><br>
