ktextaddons - en to nl translation catalogue (59 entries)

en: Any text to check.
nl: Elke te controleren tekst.

en: Replacement
nl: Vervanging

en: Online Grammar Information
nl: Online informatie over grammatica

en: Check Again
nl: Opnieuw controleren

en: Configure...
nl: Configureren...

en: See on: %1
nl: Kijk op: %1

en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
nl: Grammalecte configureren

en: General
nl: Algemeen

en: Grammar Settings
nl: Grammaticale instellingen

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
nl: Opties ophalen in niet mogelijk. Controleer dat u grammalected hebt geïnstalleerd.

en: Error during Extracting Options
nl: Fout bij uitpakken van opties

en: Press Button for Reloading Settings
nl: Op knop drukken om instellingen opnieuw te laden

en: Reload Settings
nl: Instellingen opnieuw laden

en: Python Path:
nl: Pad van Python:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
nl: Volledig pad van 'grammalecte-cli.py' toevoegen

en: Grammalecte Path:
nl: Pad van Grammalecte:

en: Python path is missing.
nl: Pad van Python ontbreekt.

en: Grammalecte path not found.
nl: Pad van Grammalecte niet gevonden.

en: Grammalecte program file not found.
nl: Programmabestand van grammalecte niet gevonden.

en: Grammalecte cli file not found.
nl: Cli-bestand van grammalecte niet gevonden

en: Grammalecte error
nl: Fout met grammalecte:

en: Select Path
nl: Pad selecteren

en: English
nl: Engels

en: Asturian
nl: Asturisch

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Breton
nl: Bretons

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: English (Australian)
nl: Engels (Australisch)

en: English (Canadian)
nl: Engels (Canadees)

en: French
nl: Frans

en: Galician
nl: Galicisch

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Persian
nl: Perzisch

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Spanish
nl: Spaans

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
nl: LanguageTool configureren

en: Use Local Instance
nl: Lokaal exemplaar gebruiken

en: Instance Path:
nl: Pad van exemplaar:

en: Language:
nl: Taal:

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: An error was reported: %1
nl: Er is een fout gerapporteerd: %1

en: Failed to check grammar.
nl: Grammatica controleren is mislukt.

en: Check
nl: Controleren

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
nl: Er deed zich een fout voor bij een poging om de lijst met beschikbare talen te laden:
    %1

en: List of Languages
nl: Lijst met talen
