ktextaddons - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Activity
nl: Activiteit

en: Objects
nl: Objecten

en: Nature
nl: Natuur

en: Food
nl: Eten

en: People
nl: Mensen

en: Travel
nl: Reizen

en: Regional
nl: Regionaal

en: Flags
nl: Vlaggen

[ctx: Previously used emojis]
en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @action]
en: Clear Recents
nl: Recent wissen

en: Select Tone
nl: Toon selecteren

en: Add Smiley
nl: Smiley toevoegen

[ctx: @info:placeholder]
en: Search Emoticon…
nl: Emoticon zoeken…

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Other Emoji
nl: Andere emoji selecteren
