ktextaddons - en to nl translation catalogue (50 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Attachment?
nl: Bijlage openen?

[ctx: @info]
en: Open attachment <filename>%1</filename>?<nl/>
nl: Bijlage <filename>%1</filename> openen?<nl/>

[ctx: @action:button]
en: Open
nl: Openen

[ctx: @action:button]
en: &Open With '%1'
nl: &Openen met '%1'

[ctx: @action:button]
en: Open &With…
nl: Openen &met…

[ctx: @action:button]
en: Save &As…
nl: Opslaan &als…

[ctx: @title:window]
en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: Source file no longer exists
nl: Bronbestand bestaat niet langer

[ctx: @title:window]
en: Error saving file
nl: Fout bij opslaan van bestand

en: Cannot overwrite existing file
nl: Kan bestaand bestand niet overschrijven

[ctx: @action]
en: Disable version check
nl: Controleren op versie uitschakelen

en: Your version is older than 6 months, we encourage you to upgrade.
nl: Uw versie is ouder dan 6 maanden, we moedigen u aan om op te waarderen.

en: Your version is older than 1 year, we strongly encourage you to upgrade.
nl: Uw versie is ouder dan 1 jaar, we moedigen u sterk aan om op te waarderen.

[ctx: @action - For we don't know if it's one or many attachments]
en: Open folder where attachment was saved
nl: Map openen waar de bijlage is opgeslagen

[ctx: @action]
en: Open File
nl: Bestand openen

[ctx: @action]
en: Open folder where attachment was saved | Open folder where attachments were saved
nl[0]: Map openen waar de bijlage is opgeslagen
nl[1]: Map openen waar de bijlagen zijn opgeslagen

[ctx: @action]
en: Open folder where PDF file was saved
nl: Map openen waar PDF-bestand is opgeslagen

[ctx: @action]
en: Open folder where file was saved
nl: Map openen waar bestand is opgeslagen

en: Unable to open the attachment.
nl: Kon de bijlage niet openen.

en: Restart is necessary for applying the changes.
nl: Opnieuw opstarten is nodig om de wijzigingen toe te passen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure
nl: Configureren

[ctx: @info:placeholder]
en: Search… (%1)
nl: Zoeken… (%1)

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: @info:tooltip]
en: Strike Through
nl: Doorstrepen

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
nl: Onderstrepen

[ctx: @info:tooltip]
en: Code Block
nl: Codeblok

[ctx: @info:tooltip]
en: Quote Text
nl: Citaat

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert Link
nl: Koppeling invoegen

[ctx: @title:window]
en: Select Special Characters
nl: Speciale tekens selecteren

[ctx: @action:button]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: @action:button]
en: Select
nl: Selecteren

[ctx: @title:window]
en: Check New Version
nl: Op nieuwe versie controleren

en: A new version found. Click <a href="%1">here</a> for downloading it.
nl: Een nieuwe versie gevonden. Klik <a href="%1">hier</a> om het te downloaden.

en: No new version found. Build can be found <a href="%1">here</a>.
nl: Geen nieuwe versie gevonden. Bouwen is <a href="%1">hier</a> te vinden.

en: Check New Version
nl: Op nieuwe versie controleren

[ctx: @label:textbox]
en: Version:
nl: Versie:

[ctx: @title:window]
en: What's new in %1
nl: Wat is er nieuw in %1

en: (Show News)
nl: (Nieuws tonen)

en: What's new in %2. %1
nl: Wat is er nieuw in %2. %1

en: All Versions
nl: Alle versies

en: Important changes since last version:
nl: Belangrijke wijzigingen sinds de laatste versie:

en: Some of the new features in this release include:
nl: Enige van de nieuwe functies in deze uitgave omvatten:

en: Some bug fixing:
nl: Enig repareren van bugs:

en: <h1><i> Version %1 </i></h1><hr/><br>
nl: <h1><i> Versie %1 </i></h1><hr/><br>

en: <b><i><a href="%1">Release Note</a></i></b>
nl: <b><i><a href="%1">Uitgavenotitie</a></i></b>

en: <h1><i> Version %1 (Released: %2)</i></h1><hr/><br>
nl: <h1><i> Versie %1 (uitgegeven %2)</i></h1><hr/><br>

en: <h1><i> Version %1 (Unreleased yet)</i></h1><hr/><br>
nl: <h1><i> Versie %1 (nog niet uitgegeven)</i></h1><hr/><br>
