ktextaddons - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Stop
nn: Stopp

en: Play
nn: Spel

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
nn: Set opp talesyntese

en: Morning, this is the test for testing settings.
nn: God morgon! Dette er testen for å testa innstillingar.

en: Volume:
nn: Lydstyrke:

en: Rate:
nn: Fart:

en: Pitch:
nn: Tonehøgd:

en: Engine:
nn: Motor:

en: Language:
nn: Språk:

en: Voice:
nn: Stemme:

en: Close
nn: Lukk

en: Configure...
nn: Set opp …

en: Engine has a problem.
nn: Talesyntesemotoren har eit problem.

en: Text To Speech
nn: Talesyntese
