ktextaddons - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
nn: Symbol

en: Activity
nn: Aktivitet

en: Objects
nn: Gjenstandar

en: Nature
nn: Natur

en: Food
nn: Mat

en: People
nn: Personar

en: Travel
nn: Reiseliv

en: Regional
nn: Regionalt

en: Flags
nn: Flagg

[ctx: Previously used emojis]
en: History
nn: Historie

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
nn: Tilpassa

en: Clear Recents
nn: Tøm nyleg brukte

en: Add Smiley
nn: Legg til fjesing

en: Search Emoticon...
nn: Søk etter emotikon …
