ktextaddons - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
pl: Ustawienia Tekstu-na-mowę

en: Morning, this is the test for testing settings.
pl: Dzień dobry, oto próba ustawień.

en: Test
pl: Próba

en: Volume:
pl: Głośność:

en: Rate:
pl: Współczynnik:

en: Pitch:
pl: Ton:

en: Engine:
pl: Silnik:

en: Language:
pl: Język:

en: Voice:
pl: Głos:

en: Close
pl: Zamknij

en: Configure...
pl: Ustawienia...

en: Engine has a problem.
pl: Silnik napotkał kłopot.

en: Text To Speech
pl: Tekst-na-mowę
