ktextaddons - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
pl: Symbole

en: Activity
pl: Aktywność

en: Objects
pl: Obiekty

en: Nature
pl: Natura

en: Food
pl: Jedzenie

en: People
pl: Ludzie

en: Travel
pl: Podróże

en: Regional
pl: Regionalne

en: Flags
pl: Flagi

[ctx: Previously used emojis]
en: History
pl: Historia

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
pl: Własne

en: Clear Recents
pl: Wyczyść ostatnie

en: Add Smiley
pl: Dodaj uśmiech

en: Search Emoticon...
pl: Poszukaj emotikony...
