ktextaddons - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: Detect language
pl: Wykryj język

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: English
pl: Angielski

en: Chinese (Simplified)
pl: Chiński (uproszczony)

en: Chinese (Traditional)
pl: Chiński (tradycyjny)

en: Dutch
pl: Holenderski

en: French
pl: Francuski

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Italian
pl: Włoski

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Afrikaans
pl: Afrykanerski

en: Albanian
pl: Albański

en: Arabic
pl: Arabski

en: Armenian
pl: Armeński

en: Azerbaijani
pl: Azerbejdżański

en: Basque
pl: Baskijski

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Estonian
pl: Estoński

en: Filipino
pl: Filipiński

en: Finnish
pl: Fiński

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Haitian Creole
pl: Haitański Creole

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Irish
pl: Irlandzki

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Malay
pl: Malajski

en: Maltese
pl: Maltański

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Persian
pl: Perski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Serbian
pl: Serbski

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Swahili
pl: Suahili

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Thai
pl: Tajski

en: Turkish
pl: Turecki

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Welsh
pl: Walijski

en: Yiddish
pl: Jidysz

[ctx: @title:window]
en: Bergamot Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki Bergamot

en: Search...
pl: Poszukaj...

en: Download
pl: Pobierz

en: Delete
pl: Usuń

en: Update List
pl: Uaktualnij listę

en: Update list of languages from network
pl: Uaktualnij wykaz języków z sieci

en: Error: %1
pl: Błąd: %1

en: Use translation cache
pl: Użyj pamięci podręcznej tłumaczenia

en: Resource Usage
pl: Użycie zasobu

en: Thread:
pl: Wątek:

en: Memory by Thread:
pl: Pamięć wg wątku:

en: Languages
pl: Języki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Language model is not defined.
pl: Nie określono modelu językowego.

en: Cannot open file for downloading.
pl: Nie można otworzyć pliku do pobrania.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
pl: Błąd: Systemy silników wykryły podejrzany ruch z twojej sieci twojego komputera. Spróbuj ponownie później.

en: Impossible to access to url: %1
pl: Nie można uzyskać dostępu do adresu URL: %1

en: CheckSum is not correct.
pl: Suma sprawdzająca jest błędna.

en: Error during writing on disk: %1
pl: Błąd podczas zapisu na dysk: %1

en: Impossible to extract language
pl: Nie udało się wypakować języka

en: Source
pl: Źródło

en: Target
pl: Cel

en: Type
pl: Rodzaj

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Installed Version
pl: Wgrana wersja

en: Available Version
pl: Dostępna wersja

en: Installed
pl: Wgrane

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
pl: Błąd: Nie można znaleźć danych dostępowych Bing w wersji sieciowej.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
pl: Błąd: Nie można wydobyć klucza Bing z wersji sieciowej.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
pl: Błąd: Nie można wydobyć tokena Bing z wersji sieciowej.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
pl: Błąd: Nie można wydobyć dodatkowych danych Bing z wersji sieciowej.

[ctx: @title:window]
en: Configure Engine
pl: Ustaw silnik

en: Use Free License Key
pl: Użyj darmowego klucza licencji

en: Api Key:
pl: Klucz API:

en: Server needs Api Key.
pl: Serwera potrzebuje klucza API.

en: Invalid answer.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź.

en: Libre Translate
pl: Tłumacz Libre

en: Server required Api Key
pl: Serwera zażądał klucza API

en: Server Url:
pl: URL Serwera:

en: Server url is not defined.
pl: Nie określono adresu URL serwera.

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
pl: Błąd: Nie można znaleźć Yandex SID w wersji sieciowej.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
pl: Błąd: Nie można wydobyć tokena Yandex SID z wersji sieciowej.

en: You used same language for 'from' and 'to' language.
pl: Użyto tego samego języka dla tłumaczenia 'z' i 'na' język.

[ctx: @title:window]
en: Configure Translator
pl: Ustawienia tłumacza

en: From:
pl: Z:

en: To:
pl: Na:

en: Engine:
pl: Silnik:

[ctx: @title:window]
en: Translator Debug
pl: Diagnozowanie tłumacza

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
pl: Nie można zapisać pliku %1:
    "%2" jest szczegółowym opisem błędu.

en: Save File Error
pl: Błąd zapisu pliku

en: All Files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Translate...
pl: Przetłumacz...

en: Close
pl: Zamknij

[ctx: Translate from language]
en: From:
pl: Z:

[ctx: Translate to language]
en: To:
pl: Na:

[ctx: Invert language choices so that from becomes to and to becomes from]
en: Invert
pl: Odwróć

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Debug
pl: Diagnostyka

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Drag text that you want to translate. (Be careful text will be send to external Server).
pl: Przeciągnij tekst, który chcesz przetłumaczyć. (Zachowaj ostrożność, bo będzie on wysłany na serwer zewnętrzny).

en: Drag text that you want to translate.
pl: Przeciągnij tekst, który chcesz przetłumaczyć.

en: No network connection detected, we cannot translate text.
pl: Nie wykryto połączenia z siecią, więc nie można przetłumaczyć tekstu.

en: No network
pl: Brak sieci

en: Translate error
pl: Błąd tłumacza
