kdepim-addons - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Any text to check.
pl: Dowolny tekst do sprawdzenia.

en: Replacement
pl: Zastąpienie

en: Online Grammar Information
pl: Dane o gramatyce z sieci

en: Check Again
pl: Sprawdź ponownie

en: Configure…
pl: Ustawienia…

en: See on: %1
pl: Zobacz na: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
pl: Zamknij

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
pl: Ustawienia Grammalecte

en: General
pl: Ogólne

en: Grammar Settings
pl: Ustawienia gramatyki

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
pl: Nie można uzyskać opcji. Sprawdź czy wgrano grammalected.

[ctx: @title:window]
en: Error during Extracting Options
pl: Błąd przy wydobywaniu ustawień

[ctx: @label:textbox]
en: Press Button for Reloading Settings
pl: Naciśnij przycisk, aby wczytaj ustawienia ponownie

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload Settings
pl: Wczytaj ustawienia ponownie

en: Python Path:
pl: Ścieżka Pythona:

[ctx: @info:placeholder]
en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
pl: Dodaj ścieżkę pełnego 'grammalecte-cli.py'

en: Grammalecte Path:
pl: Ścieżka Grammalecte:

en: Grammalecte can be found <a href="https://grammalecte.net/#download">here</a>. Download it and extract it.
pl: Grammalecte można znaleźć <a href="https://grammalecte.net/#download">tutaj</a>. Pobierz i wypakuj go.

en: Python path is missing.
pl: Brakuje ścieżki do Pythona.

en: Grammalecte path not found.
pl: Nie znaleziono ścieżki do Grammalecte.

en: Grammalecte program file not found.
pl: Nie znaleziono pliku programu Grammalecte.

en: Grammalecte cli file not found.
pl: Nie znaleziono pliku cli Grammalecte.

[ctx: @title:window]
en: Grammalecte error
pl: Błąd Grammalecte

en: Select Path
pl: Wybierz ścieżkę

en: Asturian
pl: Asturyjski

en: English
pl: Angielski

en: English (Australian)
pl: Angielski (australijski)

en: English (Canadian)
pl: Angielski (kanadyjski)

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Breton
pl: Bretoński

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Chinese
pl: Chiński

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Holenderski

en: French
pl: Francuski

en: Galician
pl: Galicyjski

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Italian
pl: Włoski

en: Japanese
pl: Japoński

en: Khmer
pl: Khmerski

en: Persian
pl: Perski

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Tagalog
pl: Tagalski

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
pl: Ustawienia LanguageTool

[ctx: @option:check]
en: Use Local Instance
pl: Użyj lokalnego wystąpienia

[ctx: @label:textbox]
en: Instance Path:
pl: Ścieżka wystąpienia:

[ctx: @label:textbox]
en: Language:
pl: Język:

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh
pl: Odśwież

en: An error was reported: %1
pl: Zgłoszono błąd: %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to check grammar.
pl: Nie udało się sprawdzić gramatyki.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check
pl: Sprawdź

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
pl: Wystąpił błąd przy próbie wczytania wykazu dostępnych języków:
    %1

[ctx: @title:window]
en: List of Languages
pl: Wykaz języków
