ktextaddons - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Symbols
ru: Символы

en: Activity
ru: Деятельность

en: Objects
ru: Объекты

en: Nature
ru: Природа

en: Food
ru: Еда

en: People
ru: Люди

en: Travel
ru: Путешествия

en: Regional
ru: Региональные

en: Flags
ru: Флаги

[ctx: Previously used emojis]
en: History
ru: История

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
ru: Нестандартные

en: Add Smiley
ru: Добавить смайлик
