ktextaddons - en to sa translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
sa: प्रतीकाः

en: Activity
sa: गतिविधि

en: Objects
sa: विषयाः

en: Nature
sa: प्रकृति

en: Food
sa: आहारः

en: People
sa: जनाः

en: Travel
sa: यात्रा

en: Regional
sa: प्रादेशिक

en: Flags
sa: ध्वजाः

[ctx: Previously used emojis]
en: History
sa: इतिहास

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
sa: आचारः

[ctx: @action]
en: Clear Recents
sa: स्पष्ट हाले

en: Add Smiley
sa: स्माइली इति योजयतु

[ctx: @info:placeholder]
en: Search Emoticon…
sa: इमोटिकॉन् अन्वेषणं कुर्वन्तु...
