ktextaddons - en to sk translation catalogue (17 entries)

[ctx: @action]
en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop
sk: Zastaviť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
sk: Nastaviť text na reč

en: Morning, this is the test for testing settings.
sk: Ránko, toto je test pre testovanie nastavení.

en: Volume:
sk: Hlasitosť:

en: Rate:
sk: Rýchlosť:

en: Pitch:
sk: Výška:

en: Engine:
sk: Nástroj:

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Voice:
sk: Hlas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: @label:textbox]
en: Volume:
sk: Hlasitosť:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
sk: Nastaviť...

en: Engine has a problem.
sk: Nástroj má problém.

[ctx: @title:window]
en: Text To Speech
sk: Text na reč
