ktextaddons - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Standard IO
sk: Štandardné IO

en: Streamable HTTP
sk: Streamovateľné HTTP

[ctx: @title:window]
en: Add Server
sk: Pridať server

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @label:textbox]
en: Type:
sk: Typ:

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Arguments:
sk: Argumenty:

[ctx: @action]
en: Add server…
sk: Pridať server…

[ctx: @action]
en: Edit…
sk: Upraviť…

[ctx: @action]
en: Remove Server
sk: Odstrániť server

en: Do you want to remove this server (%1)?
sk: Chcete odstrániť tento server (%1)?

[ctx: @title]
en: Remove Server
sk: Odstrániť server

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
sk: Hľadať…

[ctx: @info:tooltip]
en: Add Instance…
sk: Pridať inštanciu…
