ktextaddons - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: %1 replacement made | %1 replacements made
sl[0]: narejena %1 zamenjava
sl[1]: narejeni %1 zamenjavi
sl[2]: narejene %1 zamenjave
sl[3]: narejeno %1 zamenjav

en: Check Spelling...
sl: Preveri črkovanje ...

en: Auto Spell Check
sl: Samodejno preverjanje črkovanja

en: Spell Checking Language
sl: Jezik za preverjanje črkovanja

en: Speak Text
sl: Izgovori besedilo

en: Nothing to spell check.
sl: Ni kaj za preverjanje črkovanja.

en: No backend available for spell checking.
sl: Ni zaledja na voljo za preverjanje črkovanja.

en: Allow Tabulations
sl: Dovoli tabele

en: No backend available for spell checking. Do you want to send the email anyways?
sl: Ni na voljo zaledja za preverjanje črkovanja. Ali želite kljub temu poslati elektronsko sporočilo?

[ctx: @action:button]
en: Send
sl: Pošlji

en: Skip
sl: Preskoči

en: Close
sl: Zapri

en: End of message reached.
    Phrase '%1' could not be found.
sl: Dosežen konec poročila.
    Fraze  '%1' ni bilo mogoče najti.

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Replace All
sl: Zamenjaj vse

[ctx: Replace text]
en: Replace:
sl: Zamenjaj:

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
sl: Prejšnja

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
sl: Naslednja

[ctx: Find text]
en: F&ind:
sl: Najdi:

en: Text to search for
sl: Iskano besedilo

en: Jump to next match
sl: Skoči na naslednji zadetek

en: Jump to previous match
sl: Skoči na prejšnji zadetek

en: Options
sl: Možnosti

en: Modify search behavior
sl: Spremeni obnašanje iskanja

en: Case sensitive
sl: Občutljivost na velike/male črke

en: Whole word
sl: Cela beseda

en: Regular Expression
sl: Regularni izraz

en: Respect Diacritic and Accents
sl: Spoštuj diakritične znake in naglase

en: Go to Line:
sl: Pojdi na vrstico:

en: Go
sl: Pojdi
