ktextaddons - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
sl: Simboli

en: Activity
sl: Dejavnost

en: Objects
sl: Objekti

en: Nature
sl: Narava

en: Food
sl: Hrana

en: People
sl: Ljudje

en: Travel
sl: Potovanja

en: Regional
sl: Regionalno

en: Flags
sl: Zastave

[ctx: Previously used emojis]
en: History
sl: Zgodovina

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
sl: Po meri

en: Clear Recents
sl: Počisti nedavne

en: Add Smiley
sl: Dodaj smeškota

en: Search Emoticon...
sl: Poišči čustvenčka...
