kdepim-addons - en to sl translation catalogue (61 entries)

en: Any text to check.
sl: Kakršnokoli besedilo za preverjanje.

en: Replacement
sl: Zamenjava

en: Online Grammar Information
sl: Informacije o spletni slovnici

en: Check Again
sl: Ponovno preveri

en: Configure...
sl: Nastavi...

en: See on: %1
sl: Poglejte na: %1

en: Close
sl: Zapri

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
sl: Nastavi Grammalecte

en: General
sl: Splošno

en: Grammar Settings
sl: Nastavitve slovnice

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
sl: Možnosti ni mogoče dobiti. Preverite, ali imate nameščen paket grammalected.

en: Error during Extracting Options
sl: Napaka med ekstrahiranjem možnosti

en: Press Button for Reloading Settings
sl: Pritisnite gumb za ponovno nalaganje nastavitev

en: Reload Settings
sl: Ponovno naloži nastavitve

en: Python Path:
sl: Pot za Python:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
sl: Dodaj polno pot 'grammalecte-cli.py'

en: Grammalecte Path:
sl: Pot za Grammalecte:

en: Python path is missing.
sl: Pot do Pythona manjka.

en: Grammalecte path not found.
sl: Poti za Grammalecte ni mogoče najti.

en: Grammalecte program file not found.
sl: Programa Grammalecte ni mogoče najti.

en: Grammalecte cli file not found.
sl: Datoteke cli za Grammalecte ni mogoče najti.

en: Grammalecte error
sl: Napaka Grammalecte

en: Select Path
sl: Izberi pot

en: English
sl: Angleški

en: Asturian
sl: Asturijski

en: Belarusian
sl: Beloruski

en: Breton
sl: Bretonski

en: Catalan
sl: Katalonski

en: Chinese
sl: Kitajski

en: Danish
sl: Danski

en: Dutch
sl: Nizozemski

en: English (Australian)
sl: Angleški (Avstralski)

en: English (Canadian)
sl: Angleški (Kanadski)

en: French
sl: Francoski

en: Galician
sl: Galicijsko

en: German
sl: Nemško

en: Greek
sl: Grško

en: Italian
sl: Italijansko

en: Japanese
sl: Japonsko

en: Khmer
sl: Kmersko

en: Persian
sl: Perzijsko

en: Polish
sl: Poljsko

en: Portuguese
sl: Portugalsko

en: Romanian
sl: Romunsko

en: Russian
sl: Rusko

en: Slovak
sl: Slovaško

en: Slovenian
sl: Slovensko

en: Spanish
sl: Špansko

en: Swedish
sl: Švedsko

en: Tamil
sl: Tamislko

en: Ukrainian
sl: Ukrajinsko

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
sl: Nastavi LanguageTool

en: Use Local Instance
sl: Uporabi lokalni pojavek

en: Instance Path:
sl: Pot do pojavka:

en: Language:
sl: Jezik:

en: Refresh
sl: Osveži

en: An error was reported: %1
sl: Poročano je o napaki: %1

en: Failed to check grammar.
sl: Preverjanje slovnice ni uspelo.

en: Check
sl: Preveri

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
sl: Pri poskusu nalaganja seznama jezikov na voljo je prišlo do napake:
    %1

en: List of Languages
sl: Seznam jezikov
