ktextaddons - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Impossible to store language info.
sl: Nemogoče shraniti informacije o jeziku.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
sl: Napaka: sistemi račualnika so zaznali sumljiv promet iz vašega računalniškega omrežja. Poskusite z zahtevkom znova kasneje.

en: Impossible to access to url: %1
sl: Dostop do url-ja ni mogoč: %1

en: Cannot open file for downloading.
sl: Datoteke za prenos ni mogoče odpreti.

en: CheckSum is not correct.
sl: Kontrolna vsota ni pravilna.

en: Error during writing on disk: %1
sl: Napaka med pisanjem na disk: %1

[ctx: @title:window]
en: Vosk Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnikov Vosk

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
sl: Išči…

en: Download
sl: Prenesi sem

en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: @action:button]
en: Update List
sl: Osveži seznam

[ctx: @info:tooltip]
en: Update list of languages from network
sl: Osveži seznam jezikov iz omrežja

en: Error: %1
sl: Napaka: %1

en: Impossible to extract language
sl: Nemogoče izločiti jezik

en: Language
sl: Jezik

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Installed Version
sl: Nameščena različica

en: Available Version
sl: Razpoložljiva različica

en: Size
sl: Velikost

en: Whisper
sl: Šepetaj

[ctx: @label:textbox]
en: Engine:
sl: Stroj:

[ctx: @title:window]
en: Configure Speech To Text
sl: Konfiguriraj govor v besedilo

en: Speech to Text…
sl: Govor v besedilo…

[ctx: @label:textbox]
en: Input:
sl: Vhod:

en: Default
sl: Privzeto
