ktextaddons - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
sv: Symboler

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Objects
sv: Objekt

en: Nature
sv: Natur

en: Food
sv: Mat

en: People
sv: Människor

en: Travel
sv: Resor

en: Regional
sv: Regionalt

en: Flags
sv: Flaggor

[ctx: Previously used emojis]
en: History
sv: Historia

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
sv: Egna

en: Clear Recents
sv: Rensa senaste

en: Add Smiley
sv: Lägg till smilis

en: Search Emoticon...
sv: Sök efter smilis...
