ktextaddons - en to sv translation catalogue (18 entries)

[ctx: @action]
en: Stop
sv: Stoppa

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop
sv: Stoppa

en: Pause
sv: Paus

en: Play
sv: Spela

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
sv: Anpassa text-till-tal

en: Morning, this is the test for testing settings.
sv: God morgon, det här är testen för att verifiera inställningarna.

en: Test
sv: Prova

en: Volume:
sv: Volym:

en: Rate:
sv: Hastighet:

en: Pitch:
sv: Tonhöjd:

en: Engine:
sv: Gränssnitt:

en: Language:
sv: Språk:

en: Voice:
sv: Röst:

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
sv: Stäng

[ctx: @label:textbox]
en: Volume:
sv: Volym:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
sv: Anpassa…

en: Engine has a problem.
sv: Gränssnittet har ett problem.

[ctx: @title:window]
en: Text To Speech
sv: Text till tal
