ktextaddons - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: %1 replacement made | %1 replacements made
uk[0]: Виконано %1 заміну
uk[1]: Виконано %1 заміни
uk[2]: Виконано %1 замін
uk[3]: Виконано %1 заміну

en: Check Spelling...
uk: Перевірити правопис…

en: Auto Spell Check
uk: Автоматична перевірка правопису

en: Spell Checking Language
uk: Мова для перевірки правопису

en: Speak Text
uk: Декламувати текст

en: Nothing to spell check.
uk: Немає матеріалів для перевірки правопису.

en: No backend available for spell checking.
uk: Не знайдено базового модуля для перевірки правопису.

en: Allow Tabulations
uk: Дозволити табуляцію

en: No backend available for spell checking. Do you want to send the email anyways?
uk: Не знайдено базового модуля для перевірки правопису. Хочете надіслати повідомлення попри це?

[ctx: @action:button]
en: Send
uk: Надіслати

en: Skip
uk: Пропустити

en: Close
uk: Закрити

en: End of message reached.
    Phrase '%1' could not be found.
uk: Досягнуто кінця повідомлення.
    Не вдалося знайти фрази «%1».

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace All
uk: Замінити всі

[ctx: Replace text]
en: Replace:
uk: Замінити на:

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
uk: Назад

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
uk: Далі

[ctx: Find text]
en: F&ind:
uk: З&найти:

en: Text to search for
uk: Текст, який слід шукати

en: Jump to next match
uk: Перейти до наступного відповідника

en: Jump to previous match
uk: Перейти до попереднього відповідника

en: Options
uk: Параметри

en: Modify search behavior
uk: Змінити поведінку під час пошуку

en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

en: Whole word
uk: Тільки цілі слова

en: Regular Expression
uk: Формальний вираз

en: Respect Diacritic and Accents
uk: Брати до уваги діакритичні символи і акценти

en: Go to Line:
uk: Перейти до рядка:

en: Go
uk: Перейти
