ktextaddons - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
uk: Символи

en: Activity
uk: Діяльність

en: Objects
uk: Об'єкти

en: Nature
uk: Природа

en: Food
uk: Їжа

en: People
uk: Люди

en: Travel
uk: Подорожі

en: Regional
uk: Регіональні

en: Flags
uk: Прапорці

[ctx: Previously used emojis]
en: History
uk: Журнал

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
uk: Нетипові

en: Clear Recents
uk: Спорожнити список нещодавніх

en: Add Smiley
uk: Додати емоційку

en: Search Emoticon...
uk: Шукати емоційку…
