ktextaddons - en to uk translation catalogue (63 entries)

en: Any text to check.
uk: Будь-який текст для перевірки.

en: Replacement
uk: Заміна

en: Online Grammar Information
uk: Дані щодо інтернет-засобу перевірки граматики

en: Check Again
uk: Перевірити знову

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: See on: %1
uk: Див.: %1

en: Close
uk: Закрити

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
uk: Налаштовування Grammalecte

en: General
uk: Загальне

en: Grammar Settings
uk: Параметри граматики

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
uk: Не вдалося отримати параметри. Будь ласка, перевірте, чи встановлено Grammalecte.

en: Error during Extracting Options
uk: Помилка під час видобування параметрів

en: Press Button for Reloading Settings
uk: Натисніть кнопку перезавантаження параметрів

en: Reload Settings
uk: Перезавантажити параметри

en: Python Path:
uk: Шлях до Python:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
uk: Додайте шлях до «grammalecte-cli.py» повністю

en: Grammalecte Path:
uk: Шлях до Grammalecte:

en: Python path is missing.
uk: Не вказано шлях до інтерпретатора Python.

en: Grammalecte path not found.
uk: Не знайдено шлях до Grammalecte.

en: Grammalecte program file not found.
uk: Не знайдено файл програми Grammalecte.

en: Grammalecte cli file not found.
uk: Не знайдено файл командного інтерфейсу Grammalecte.

en: Grammalecte error
uk: Помилка Grammalecte

en: Select Path
uk: Виберіть шлях

en: English
uk: англійська

en: Asturian
uk: астурійська

en: Belarusian
uk: білоруська

en: Breton
uk: бретонська

en: Catalan
uk: каталанська

en: Chinese
uk: китайська

en: Danish
uk: данська

en: Dutch
uk: голландська

en: English (Australian)
uk: англійська (Австралія)

en: English (Canadian)
uk: англійська (Канада)

en: Esperanto
uk: есперанто

en: French
uk: французька

en: Galician
uk: галісійська

en: German
uk: німецька

en: Greek
uk: грецька

en: Italian
uk: італійська

en: Japanese
uk: японська

en: Khmer
uk: кхмерська

en: Persian
uk: перська

en: Polish
uk: польська

en: Portuguese
uk: португальська

en: Romanian
uk: румунська

en: Russian
uk: російська

en: Slovak
uk: словацька

en: Slovenian
uk: словенська

en: Spanish
uk: іспанська

en: Swedish
uk: шведська

en: Tagalog
uk: тагальська

en: Tamil
uk: тамільська

en: Ukrainian
uk: українська

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
uk: Налаштовування LanguageTool

en: Use Local Instance
uk: Локальний екземпляр

en: Instance Path:
uk: Шлях до екземпляра:

en: Language:
uk: Мова:

en: Refresh
uk: Оновити

en: An error was reported: %1
uk: Повідомлено про помилку: %1

en: Failed to check grammar.
uk: Не вдалося перевірити граматику.

en: Check
uk: Перевірити

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
uk: Під час спроби завантажити список доступних мов сталася помилка:
    %1

en: List of Languages
uk: Список мов
