ktextaddons - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Impossible to store language info.
uk: Не вдалося зберегти дані щодо мови.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
uk: Помилка: системами рушія виявлено підозріливий обмін даними з мережі вашого комп'ютера. Будь ласка, повторіть спробу запиту пізніше.

en: Impossible to access to url: %1
uk: Не вдалося отримати доступ до адреси: %1

en: Cannot open file for downloading.
uk: Не вдалося відкрити файл для отримання.

en: CheckSum is not correct.
uk: Контрольна сума є помилковою.

en: Error during writing on disk: %1
uk: Помилка під час спроби запису на диск: %1

[ctx: @title:window]
en: Vosk Plugin Settings
uk: Параметри додатка Vosk

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
uk: Шукати…

en: Download
uk: Отримати

en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: Update List
uk: Оновити список

[ctx: @info:tooltip]
en: Update list of languages from network
uk: Оновити список мов з мережі

en: Error: %1
uk: Помилка: %1

en: Impossible to extract language
uk: Не вдалося видобути дані щодо мови

en: Language
uk: Мова

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installed Version
uk: Встановлена версія

en: Available Version
uk: Доступна версія

en: Size
uk: Розмір

[ctx: @label:textbox]
en: Engine:
uk: Рушій:

[ctx: @title:window]
en: Configure Speech To Text
uk: Налаштовування синтезу тексту з мовлення

en: Speech to Text…
uk: Синтез тексту з мовлення…

[ctx: @label:textbox]
en: Input:
uk: Вхідні дані:

en: Default
uk: Типовий
