katepart4 - en to ne translation catalogue (369 entries)

en: Argument-hints
ne: तर्क सङ्केत

en: Shell Completion
ne: शेल समाप्ति

en: Reuse Word Above
ne: माथि शब्द पुन: प्रयोग गर्नुहोस्

en: Reuse Word Below
ne: तल शब्द पुन: प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (view_menu_borders)
en: Borders
ne: किनारा

note: i18n: ectx: Menu (codefolding)
en: &Code Folding
ne: सङ्केत फोल्डिङ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (wordcompletion)
en: Word Completion
ne: शब्द समाप्ति

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkIconBorder)
en: <p>If this option is checked, every new view will display an icon border on the left hand side.</p><p>The icon border shows bookmark signs, for instance.</p>
ne: <p>यदि यो विकल्प जाँच गरिएको भएमा, प्रत्येक नयाँ दृश्यले बायाँपट्टि एउटा प्रतिमा किनारा प्रदर्शित गर्दछ ।</p><p>दृष्टान्तका लागि, प्रतिमा किनाराले पुस्तकचिनो चिन्ह देखाउँछ ।</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkLineNumbers)
en: If this option is checked, every new view will display line numbers on the left hand side.
ne: यदि यो विकल्प जाँच गरिएमा, प्रत्येक नयाँ दृश्यले रेखा नम्बर बाँया छेउमा प्रर्दशन गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkLineNumbers)
en: Show &line numbers
ne: रेखा नम्बर देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbShowScrollbars)
en: Always On
ne: सधैँ खुला

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByCreation)
en: Each new bookmark will be added to the bottom, independently from where it is placed in the document.
ne: सबै नयाँ पुस्तकचिनो तलतिर थप गरिनेछ, जहाँ कागजात स्वतन्त्र रूपले राखिएको हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByPosition)
en: The bookmarks will be ordered by the line numbers they are placed at.
ne: पुस्तकचिनोलाई तिनीहरू राखिएको लाइन नम्बर अनुरूप क्रमाङ्कन गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbGeneral) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbViInputMode)
en: General
ne: साधारण

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, sbWordWrap)
en: If the Word Wrap option is selected this entry determines the length (in characters) at which the editor will automatically start a new line.
ne: यदि शब्द बेर्ने विकल्प चयन गरिएको छ भने यो प्रविष्टिले (क्यारेक्टरहरूको) लम्बाइ निर्धारण गर्छ जसमा सम्पादकले स्वत: नयाँ रेखा सुरु गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFiletype)
en: &Filetype:
ne: फाइल प्रकार:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNew)
en: Create a new file type.
ne: नयाँ फाइल प्रकार सिर्जना गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNew)
en: &New
ne: नयाँ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnDelete)
en: Delete the current file type.
ne: हालको फाइल प्रकार मेट्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDelete)
en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbProperties)
en: Properties
ne: गुण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: &Name:
ne: नाम:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name of the filetype will be the text of the corresponding menu item.
ne: फाइल प्रकारको नाम सम्बन्धित मेनु वस्तुको पाठ हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSection)
en: &Section:
ne: खण्ड:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtSection)
en: The section name is used to organize the file types in menus.
ne: मेनुमा फाइल प्रकार सङ्गठीत गर्न खण्ड नाम प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVariables)
en: &Variables:
ne: चल:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (VariableLineEdit, edtVariables)
en: <p>This string allows to configure Kate's settings for the files selected by this mimetype using Kate variables. Almost any configuration option can be set, such as highlight, indent-mode, encoding, etc.</p><p>For a full list of known variables, see the manual.</p>
ne: <p>यो स्ट्रिङले केट चल प्रयोग गरेर यो माइम प्रकारद्वारा चयन गरिएका फाइलका लागि केटको सेटिङ कन्फिगर गर्न अनुमति दिन्छ । लगभग कुनै पनि कन्फिगरेसन विकल्प सेट गर्न सकिन्छ, जस्तै हाइलाइट, इन्डेन्ट-मोड, सङ्केतन, आदि ।</p><p>परिचित चलको पूरा सूचीका लागि, म्यानुअल हेर्नुहोस् ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHl)
en: &Highlighting:
ne: हाइलाइटिङ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtensions)
en: File e&xtensions:
ne: फाइल विस्तार:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtFileExtensions)
en: The wildcards mask allows to select files by filename. A typical mask uses an asterisk and the file extension, for example <code>*.txt; *.text</code>. The string is a semicolon-separated list of masks.
ne: वाइल्डकार्ड मास्कले फाइलनामद्वारा फाइल चयन गर्न अनुमति दिन्छ । विशिष्ट मास्कले एस्ट्रिक र फाइल विस्तार प्रयोग गर्दछ । उदाहरणका लागि <code>*.txt; *.text</code>. स्ट्रिङ मास्कको अर्धविरामद्वारा विभाजित सूची हो ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeTypes)
en: MIME &types:
ne: माइम प्रकार:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtMimeTypes)
en: The mime type mask allows to select files by mimetype. The string is a semicolon-separated list of mimetypes, for example <code>text/plain; text/english</code>.
ne: माइम प्रकार मास्कले माइम प्रकार प्रयोग गरेर फाइल चयन गर्न अनुमति दिन्छ । स्ट्रिङ अर्धविरामद्वारा विभाजित माइम प्रकारको सूची हो, उदाहरणका लागि <code>text/plain; text/english</code>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeTypes)
en: Displays a wizard that helps you easily select mimetypes.
ne: विजार्ड प्रदर्शन गर्दछ जसले तपाईँलाई माइमप्रकार सजिलै चयन गर्न मद्दत गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPriority)
en: P&riority:
ne: प्राथमिकता:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbPriority)
en: Sets priority for this file type. If more than one file type selects the same file, the one with the highest priority will be used.
ne: यो फाइल प्रकारका लागि प्राथमिकता सेट गर्दछ । यदि एक भन्दा बढी फाइल प्रकारले उस्तै फाइल चयन गरेमा, उच्च प्राथमिकता भएको एउटा प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMode)
en: Default indentation mode:
ne: पूर्वनिर्धारित इन्डेन्टेसन मोड:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbMode)
en: This is a list of available indentation modes. The specified indentation mode will be used for all new documents. Be aware that it is also possible to set the indentation mode with document variables, modes or a .kateconfig file.
ne: यो उपलब्ध इन्डेन्टेसन मोडको सूची हो । निर्दिष्ट गरिएका इन्डेन्टेसन मोड सबै नयाँ कागजातका लागि प्रयोग गरिन्छ । सावधान हुनुहोस् इन्डेन्टेसन मोड कागजात चल, मोड वा kateconfig फाइलसँग सेट गर्न पनि सम्भव हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, sbIndentWidth)
en: The indentation width is the number of spaces which is used to indent a line. If the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is disabled, a <b>Tab</b> character is inserted if the indentation is divisible by the tab width.
ne: इन्डेन्टेसन चौडाइ रेखा इन्डेन्ट गर्न प्रयोग गरिने खाली स्थानको सङ्ख्या हो । यदि <b>सम्पादन</b> खण्डमा <b>टेबुलेटरको साटोमा खाली स्थान घुसाउनुहोस्</b> विकल्प अक्षम पारिएको भएमा, इन्डेन्टेसन ट्याब चौडाइद्वारा विभाजनयोग्य हुँदा <b>Tab</b> क्यारेक्टर घुसाइन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTabWidth)
en: Tab wi&dth:
ne: ट्याब चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbProperties)
en: Indentation Properties
ne: इन्डेन्टेसन गुण

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkKeepExtraSpaces)
en: If this option is disabled, changing the indentation level aligns a line to a multiple of the width specified in <b>Indentation width</b>.
ne: यो विकल्प अक्षम पारिएमा, इन्डेन्टेसन स्तर परिवर्तन गर्दा <b>इन्डेन्टेसन चौडाइ</b> मा रेखालाई निर्दिष्ट गरिएको चौडाइको बहुबिधमा पङ्क्तिबद्ध गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkIndentPaste)
en: If this option is selected, pasted code from the clipboard is indented. Triggering the <b>undo</b>-action removes the indentation.
ne: यदि यो विकल्प चयन गरिएमा, क्लोपबोर्डबाट टाँसिएको सङ्केत इन्डेन्ट हुनेछ ।<b>पूर्वावस्थामा फर्काउनुहोस्</b> कार्य ट्रिगर गर्दा इन्डेन्टेसन हटाउँदछ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbKeys)
en: Indentation Actions
ne: इन्डेन्टेसन कार्य

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkBackspaceUnindents)
en: If this option is selected, the <b>Backspace</b> key decreases the indentation level if the cursor is located in the leading blank space of a line.
ne: कर्सर रेखाको अगाडिको खाली स्थानमा हुँदा यदि यो विकल्प चयन गरिएमा,  <b>Backspace</b> कुञ्जीले इन्डेन्टेसन स्तर घटाउँदछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbTabIndents)
en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key always indents the current line by the number of character positions specified in <b>Indentation width</b>.
ne: यदि यो विकल्प चयन गरिएमा, <b>Tab</b> कुञ्जीले <b>इन्डेन्टेसन चौडाइ</b> मा निर्दिष्ट गरिएका क्यारेक्टरको सङ्ख्या अनुरूप हालको लाइन इन्डेन्ट गर्दछ ।

en: Indentation
ne: इन्डेन्टेसन

en: Spellcheck
ne: हिज्जे परीक्षण

en: Editing
ne: सम्पादन

en: Editing Options
ne: सम्पादन विकल्प

en: Off
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Follow Line Numbers
ne: रेखा सङ्ख्या अनुसरण गर्नुहोस्

en: Appearance
ne: देखावट

en: You did not provide a backup suffix or prefix. Using default suffix: '~'
ne: तपाईँले जगेडा प्रत्यय र उपसर्ग उपलब्ध गराउनु भएन । पूर्वानिर्धारित प्रत्ययको प्रयोग: '~'

en: No Backup Suffix or Prefix
ne: कुनै जगेडा प्रत्यय वा उपसर्ग छैन

en: Open/Save
ne: खोल्नुहोस्/ बचत गर्नुहोस्

en: File Opening & Saving
ne: फाइल खोल्दै र बचत गर्दै

en: Lets you select a location and save the file again.
ne: तपाईँलाई स्थान चयन गर्न र फेरि फाइल बचत गर्न अनुमति दिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: &Ignore
ne: उपेक्षा गर्नुहोस्

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
ne: फरक आदेश असफल भयो । कृपया diff(1) तपाईँको मार्गमा स्थापित भयो भन्ने निश्चित गर्नुहोस् ।

en: Error Creating Diff
ne: Diff सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: Diff Output
ne: Diff निर्गत

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbCursorMovement)
en: Text Cursor Movement
ne: पाठ कर्सर चाल

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkSmartHome)
en: When selected, pressing the home key will cause the cursor to skip whitespace and go to the start of a line's text. The same applies for the end key.
ne: चयन गरिएको बेलामा, home कुञ्जी थिच्दा कर्सर सेतो खाली स्थानमा फड्किन्छ र रेखा पाठको सुरुमा जान्छ । end कुञ्जीका लागि पनि यहि लागू हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSmartHome)
en: Smart ho&me and smart end
ne: छरितो home कुञ्जी र छरितो end कुञ्जी

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkPagingMovesCursor)
en: Selects whether the PageUp and PageDown keys should alter the vertical position of the cursor relative to the top of the view.
ne: PageUp र PageDown कुञ्जीले दृश्यको माथि सम्बन्धित कर्सरको ठाडो स्थिति परिवर्तन गर्छ वा गर्दैन चयन गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkPagingMovesCursor)
en: &PageUp/PageDown moves cursor
ne: PageUp/PageDown ले कर्सर सार्दछ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbAutoCenterCursor)
en: Sets the number of lines to maintain visible above and below the cursor when possible.
ne: सम्भव हुँदा कर्सर तल र माथि दृश्यात्मक बनाउन रेखाको सङ्ख्या सेट गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSwapFileMode) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spbSwapFileSync) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbAutoCenterCursor)
en: Disabled
ne: अक्षम पारिएको

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbNavigationMisc)
en: Misc
ne: विविध

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkBackupLocalFiles)
en: If this option is enabled, backups for local files will be created when saving.
ne: यदि यो विकल्प सक्षम पारिएमा, बचत गर्ने बेलामा स्थानीय फाइलका लागि जगेडा फाइल सिर्जना गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkBackupLocalFiles)
en: &Local files
ne: स्थानीय फाइल

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkBackupRemoteFiles)
en: If this option is enabled, backups for remote files will be created when saving.
ne: यो विकल्प सक्षम पारिएमा, बचत गर्ने बेलामा टाढाका फाइलका लागि जगेडा सिर्जना गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkBackupRemoteFiles)
en: &Remote files
ne: टाढाको फाइल

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtBackupPrefix)
en: Enter the prefix to prepend to the backup file names.
ne: जगेडा फाइल नाममा प्रिपेन्ड गर्न उपसर्गलाई प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtBackupSuffix)
en: Enter the suffix to append to the backup file names.
ne: जगेडा फाइल नाममा थप्न प्रत्ययलाई प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFileFormat)
en: File Format
ne: फाइल ढाँचा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncoding)
en: &Encoding:
ne: सङ्केतन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEOL)
en: E&nd of line:
ne: रेखाको अन्त्य:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbEOL)
en: UNIX
ne: युनिक्स

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbEOL)
en: DOS/Windows
ne: डस/विण्डोज

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbEOL)
en: Macintosh
ne: म्याकिन्टोस

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkDetectEOL)
en: If this option is enabled the editor will autodetect the end of line type. The first found end of line type will be used for the whole file.
ne: यदि यो विकल्प सक्षम पारिएमा सम्पादकले लाइन प्रकारको अन्त्य स्वचालित रूपले पत्ता लगाउनेछ । पहिले फेला परेको रेखा प्रकारको अन्त्य सम्पूर्ण फाइलका लागि प्रयोग हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDetectEOL)
en: A&utomatic end of line detection
ne: रेखा खोजको स्वाचालित अन्त्य

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, lineLengthLimit)
en: Unlimited
ne: असीमित

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, spacesComboBox)
en: Always
ne: सधैँ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowTabs)
en: The editor will display a symbol to indicate the presence of a tab in the text.
ne: सम्पादकले पाठमा ट्याबको उपस्थिति दर्शाउन एउटा सङ्केत प्रदर्शन गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowIndentationLines)
en: If this is enabled, the editor will display vertical lines to help identify indent lines.
ne: यदि यो सक्षम पारिएमा, सम्पादकले इन्डेन्ट लाइन पहिचान गर्न मद्दत गर्ने ठाडो रेखा प्रदर्शन गर्नेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowIndentationLines)
en: Show i&ndentation lines
ne: इन्डेन्टेसन रेखा देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbDynamicWordWrapIndicator)
en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed.
ne: गतिशील शब्द बेराई सूचक कतिबेला प्रर्दशन गर्ने हो रोज्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbDynamicWordWrapDepth)
en: <p>Enables the start of dynamically wrapped lines to be aligned vertically to the indentation level of the first line. This can help to make code and markup more readable.</p><p>Additionally, this allows you to set a maximum width of the screen, as a percentage, after which dynamically wrapped lines will no longer be vertically aligned. For example, at 50%, lines whose indentation levels are deeper than 50% of the width of the screen will not have vertical alignment applied to subsequent wrapped lines.</p>
ne: <p>पहिलो रेखाको इन्डेन्टेसन तहमा तेर्सो पङ्कतिबद्ध हुने गतिशील रूपमा बेरिएका रेखाको सुरुआत सक्षम पार्दछ । यसले सङ्केत गर्न र मार्कअप अझै राम्रोसँग पढ्नयोग्य बनाउन मद्दत गर्न सक्छ । </p><p>साथसाथै, यसले तपाईँलाई प्रतिशतको रूपमा, पर्दाको अधिकतम चौडाइ सेट गर्न अनुमति दिन्छ, त्यसपछि गतिशील रूपमा बेरिएका रेखा लामो समयसम्म तेर्सो पङ्कतिबद्ध हुँदैनन् । उदाहणका लागि, ५०%, रेखा जसको इन्डेन्सन तह पर्दाको चौडाइको ५०% भन्दा गहिरा छन् पछि आउने बेरिएका रेखामा ठाडो पङ्क्तिबद्धता लागू गरिएका हुदैनन् ।</p>

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sbDynamicWordWrapDepth)
en: % of View Width
ne: % दृश्य चौडाइ

en: The file %1 could not be loaded, as it was not possible to read from it.
    
    Check if you have read access to this file.
ne: %1 फाइल लोड गर्न सक्दैन, यसबाट यो पढ्न सम्भव थिएन ।
    
    यदि तपाईँलाई यो फाइल पढ्ने पहुँच भएमा जाँच गर्नुहोस् ।

en: Do you really want to save this unmodified file? You could overwrite changed data in the file on disk.
ne: तपाईँ साच्चिकै अपरिमार्जित फाइल बचत गर्न चाहनुहुन्छ ? तपाईँले डिस्कको फाइलमा परिवर्तन गरिएको डेटा अधिलेखन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Trying to Save Unmodified File
ne: अपरिमार्जित फाइल बचत गर्न प्रयास

en: Save Nevertheless
ne: तथापि बचत गर्नुहोस्

en: Do you really want to save this file? Both your open file and the file on disk were changed. There could be some data lost.
ne: तपाईँ साच्चिकै यो फाइल बचत गर्न चाहनुहुन्छ ? तपाईँको खुला फाइल र डिस्कको फाइल दुबै परिवर्तन गरियो । त्यहाँ केही डेटा हराएको हुन सक्दछ ।

en: Possible Data Loss
ne: सम्भावित डेटा क्षति

en: Failed to create backup copy.
ne: जगेडा प्रतिलिपि सिर्जना गर्न असफल ।

en: Try to Save Nevertheless
ne: तथापि बचत गर्ने प्रयास गर्नुहोस्

en: Do you really want to continue to close this file? Data loss may occur.
ne: तपाईँ साच्चिकै यो फाइल बन्द गर्न जारी राख्न चाहनुहुन्छ ? डेटा हराउन सक्दछ ।

en: Close Nevertheless
ne: तथापि बन्द गर्नुहोस्

en: Untitled
ne: शीर्षक नभएको

en: Save File
ne: फाइल बचत गर्नुहोस्

en: Save failed
ne: बचत असफल भयो

en: The document could not be saved, as it was not possible to write to %1.
    
    Check that you have write access to this file or that enough disk space is available.
ne: कागजात बचत हुन सक्दैन, त्यस्तै यो %1 मा लेख्न सम्भव थिएन ।
    
    तपाईँसँग यो फाइलमा लेख्ने पहुँच वा पर्याप्त डिस्क खाली स्थान उपलब्ध छ छैन जाँच गर्नुहोस् ।

en: Properties of %1
ne: %1 को गुण

en: New Filetype
ne: नयाँ फाइल प्रकार

en: Select the MimeTypes you want for this file type.
    Please note that this will automatically edit the associated file extensions as well.
ne: यो फाइलका लागि तपाईँले चाहेका माइम प्रकार चयन गर्नुहोस् ।
    कृपया याद गर्नुहोस् यसले सम्बन्धित फाइल विस्तार स्वचालित रूपमा सम्पादन गर्नेछ ।

en: Select Mime Types
ne: माइम प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Te&xt Settings
ne: पाठ सेटिङ

en: <p>If enabled, line numbers will be printed on the left side of the page(s).</p>
ne: <p>यदि सक्षम पारिएमा, रेखा सङ्ख्या पृष्ठ(हरू) को बायाँ छेउमा मुद्रण हुन्छ ।</p>

en: Hea&der && Footer
ne: हेडर र फुटर

en: Pr&int header
ne: हेडर मुद्रण गर्नुहोस्

en: Pri&nt footer
ne: फुटर मुद्रण गर्नुहोस्

en: Header/footer font:
ne: हेडर/फुटर फन्ट:

en: Header Properties
ne: हेडर गुण

en: &Format:
ne: ढाँचा:

en: Colors:
ne: रङ:

en: Foreground:
ne: अग्रभूमि:

en: Bac&kground
ne: पृष्ठभूमि

en: Footer Properties
ne: फुटर गुण

en: For&mat:
ne: ढाँचा:

en: &Background
ne: पृष्ठभूमि

en: <p>Format of the page header. The following tags are supported:</p>
ne: <p>पृष्ठको हेडरको ढाँचा । निम्न ट्याग समर्थित छन्:</p>

en: <p>Format of the page footer. The following tags are supported:</p>
ne: <p>पृष्ठ फुटरको ढाँचा । निम्न ट्याग समर्थित छन्:</p>

en: L&ayout
ne: सजावट

en: Draw bac&kground color
ne: पृष्ठभूमि रङ कोर्नुहोस्

en: Draw &boxes
ne: बाकस कोर्नुहोस्

en: Box Properties
ne: बाकस गुण

en: W&idth:
ne: चौडाइ:

en: &Margin:
ne: सीमान्त:

en: Co&lor:
ne: रङ:

en: <p>If enabled, a box as defined in the properties below will be drawn around the contents of each page. The Header and Footer will be separated from the contents with a line as well.</p>
ne: <p>सक्षम पारिएमा, तल गुण परिभाषित गरे अनुरुपको बाकस प्रत्येक पृष्ठका सामाग्री वरिपरि कोरिनेछ । त्यस्तै हेडर र फुटर सामाग्री लाइनको सामाग्रीबाट बिभाजन गरिने छ ।</p>

en: The width of the box outline
ne: बाकस रुपरेखाको चौडाइ

en: The margin inside boxes, in pixels
ne: पिक्सेलमा, बाकस भित्रको सीमान्त

en: The line color to use for boxes
ne: बाकसको लागि प्रयोग गरिने रेखाको रङ

en: (Selection of)
ne: (यसको चयन)

en: Typographical Conventions for %1
ne: %1 का लागि मुद्रण परिपाटी

en: Could not access view
ne: दृश्य पहुँच गर्न सकेन

en: Command not found: %1
ne: आदेश फेला परेन: %1

en: Check the document's spelling from the cursor and forward
ne: कर्सरबाट कागजातको हिज्जे परीक्षण गर्नुहोस् र पठाउनुहोस्

en: Use Default Style
ne: पूर्वनिर्धारित शैली प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Bold
ne: बाक्लो

en: &Italic
ne: छड्के

en: &Underline
ne: अधोरेखा

en: S&trikeout
ne: स्ट्राइक आउट

en: Normal &Color...
ne: सामान्य रङ...

en: &Selected Color...
ne: चयन गरिएको रङ...

en: &Background Color...
ne: पृष्ठभूमि रङ...

en: S&elected Background Color...
ne: चयन गरिएको पृष्ठभूमि रङ...

en: Unset Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ अनसेट गर्नुहोस्

en: Unset Selected Background Color
ne: चयन गरिएको पृष्ठभूमि रङ अनसेट गर्नुहोस्

en: Use &Default Style
ne: पूर्वनिर्धारित शैली प्रयोग गर्नुहोस्

en: "Use Default Style" will be automatically unset when you change any style properties.
ne: तपाईँले कुनै पनि शैली गुण परिवर्तन गर्दा "पूर्वनिर्धारित शैली प्रयोग गर्नुहोस्" स्वचालित तरिकाले अनसेट हुनेछ ।

en: Kate Styles
ne: केट शैली

en: <p>Sets the background color of the editing area.</p>
ne: <p>सम्पादन क्षेत्रको पृष्ठभूमि रङ सेट गर्दछ ।</p>

en: <p>Sets the background color of the currently active line, which means the line where your cursor is positioned.</p>
ne: <p>हाल सक्रिय रेखा, जसको अर्थ तपाईँको कर्सर राखिएको रेखाको पृष्ठभूमि रङ सेट गर्दछ ।</p>

en: <p>Sets the color of Word Wrap-related markers:</p><dl><dt>Static Word Wrap</dt><dd>A vertical line which shows the column where text is going to be wrapped</dd><dt>Dynamic Word Wrap</dt><dd>An arrow shown to the left of visually-wrapped lines</dd></dl>
ne: <p>शब्द बेराइसँग-सम्बन्धित मार्करको रङ सेट गर्दछ:</p><dl><dt> स्थिर शब्द बेराइ</dt><dd>ठाडो रेखाले पाठ बेर्न लागिएको स्तम्भ देखाउँछ ।</dd><dt>गतिशील शब्द बेराइ</dt><dd>दृश्य-बेरिएका रेखाको बायाँ एउटा बाँण देखिन्छ</dd></dl>

en: <p>Sets the color of the tabulator marks.</p>
ne: <p>टेबुलेटर चिन्हको रङ सेट गर्दछ ।</p>

en: <p>Sets the bracket matching color. This means, if you place the cursor e.g. at a <b>(</b>, the matching <b>)</b> will be highlighted with this color.</p>
ne: <p>कोष्ठक मिल्दो रङ सेट गर्दछ । यसको अर्थ, तपाईँले कर्सर जस्तै: <b>(</b> मा राखेमा, मिल्दो <b>)</b> यो रङद्वारा हाइलाइट हुन्छ ।</p>

en: Bookmark
ne: पुस्तकचिनो

en: Active Breakpoint
ne: सक्रिय विच्छेदबिन्दु

en: Reached Breakpoint
ne: विच्छेद बिन्दु प्राप्त

en: Disabled Breakpoint
ne: अक्षम पारिएको विच्छेदबिन्दु

en: Execution
ne: कार्यान्वयन

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Error
ne: त्रुटि

en: H&ighlight:
ne: हाइलाइट:

en: Colors
ne: रङ

en: Highlighting Text Styles
ne: पाठ शैली हाइलाइट

en: Set &Bookmark
ne: पुस्तकचिनो सेट गर्नुहोस्

en: If a line has no bookmark then add one, otherwise remove it.
ne: यदि रेखासँग पुस्तकचिनो नभएमा त्यसपछि एउटा थप्नुहोस्, अन्यथा यसलाई हटाउनुहोस् ।

en: Clear &All Bookmarks
ne: सबै पुस्तकचिनो खाली गर्नुहोस्

en: Remove all bookmarks of the current document.
ne: हालका कागजातको सबै पुस्तकचिनो हटाउनुहोस् ।

en: Next Bookmark
ne: पछिल्लो पुस्तकचिनो

en: Go to the next bookmark.
ne: पछिल्लो पुस्तकचिनोमा जानुहोस्

en: Previous Bookmark
ne: अघिल्लो पुस्तकचिनो

en: Go to the previous bookmark.
ne: अघिल्लो पुस्तकचिनोमा जानुहोस् ।

en: &Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

en: &Next: %1 - "%2"
ne: पछिल्लो: %1 - "%2"

en: &Previous: %1 - "%2"
ne: अघिल्लो: %1 - "%2"

en: Missing argument. Usage: %1 <value>
ne: हराइरहेको तर्क । उपयोग: %1 <value>

en: No such highlighting '%1'
ne: '%1' जस्तो हाइलाइट छैन

en: No such mode '%1'
ne: '%1' जस्तो मोड छैन

en: Failed to convert argument '%1' to integer.
ne: इन्टेजरमा तर्क रूपान्तरण गर्न '%1' असफल भयो ।

en: Width must be at least 1.
ne: चौडाइ कम्तिमा १ हुनु पर्दछ ।

en: Column must be at least 1.
ne: स्तम्भ कम्तिमा १ हुनु पर्दछ ।

en: Usage: %1 on|off|1|0|true|false
ne: उपयोग: %1 on|off|1|0|true|false

en: Bad argument '%1'. Usage: %2 on|off|1|0|true|false
ne: गलत तर्क '%1' , उपयोग: %2 on|off|1|0|true|false

en: Unknown command '%1'
ne: अज्ञात आदेश '%1'

en: Kate Part
ne: केट भाग

en: Embeddable editor component
ne: सम्मिलनयोग्य सम्पादक अवयव

en: Christoph Cullmann
ne: क्रिस्टोफ कुलम्यान

en: Maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: Dominik Haumann
ne: डोमिनक हाउम्यान

en: Core Developer
ne: मुख्य विकासकर्ता

en: Joseph Wenninger
ne: जोसेफ वेनिन्जर

en: Developer
ne: विकासकर्ता

en: Anders Lund
ne: एन्डेर्स लुन्द

en: Hamish Rodda
ne: ह्यामिस रोडा

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो वास्टियन

en: The cool buffersystem
ne: कुल बफर प्रणाली

en: Charles Samuels
ne: चार्ल्स स्यामुअल

en: The Editing Commands
ne: सम्पादन आदेश

en: Matt Newell
ne: म्याट नेवेल

en: Testing, ...
ne: परीक्षण, ...

en: Michael Bartl
ne: माइकल वार्ट्ल

en: Former Core Developer
ne: अघिल्लो मुख्य विकासकर्ता

en: Michael McCallum
ne: माइकल म्याकालुम

en: Michael Koch
ne: माइकल कोच

en: KWrite port to KParts
ne: केडीई राइट पोर्टदेखि केडीई पार्टसम्म

en: Christian Gebauer
ne: क्रिस्टियन गेबाउर

en: Simon Hausmann
ne: सिमोन हसम्यान

en: Glen Parker
ne: ग्लेन पार्कर

en: KWrite Undo History, Kspell integration
ne: केडीई राइट पूर्वस्थितिमा फर्काएको इतिहास, केडीई स्पेल इन्टिग्रेसन

en: Scott Manson
ne: स्कट मानसन

en: KWrite XML Syntax highlighting support
ne: केडीई राइट XML वाक्य संरचना हाइलाइटिङ समर्थन

en: John Firebaugh
ne: जोन फायरबघ

en: Patches and more
ne: प्याचे र अरू धेरै

en: Andreas Kling
ne: एन्ड्रेज क्लिङ

en: Matteo Merli
ne: माटेओ मेर्लि

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
ne: RPM Spec फाइल, पर्ल, डिफ र अरुका लागि हाइलाइटिङ

en: Rocky Scaletta
ne: रक्की स्कालेटा

en: Highlighting for VHDL
ne: VHDL का लागि हाइलाइटिङ

en: Yury Lebedev
ne: युरी लेबेडेभ

en: Highlighting for SQL
ne: SQL का लागि हाइलाइटिङ

en: Chris Ross
ne: क्रिस रोस

en: Highlighting for Ferite
ne: Ferite का लागि हाइलाइटिङ

en: Nick Roux
ne: निक रुक्स

en: Highlighting for ILERPG
ne: ILERPG का लागि हाइलाइटिङ

en: Carsten Niehaus
ne: कार्सटेन निहाउस

en: Highlighting for LaTeX
ne: LaTeX का लागि हाइलाइटिङ

en: Per Wigren
ne: पर विग्रेन

en: Highlighting for Makefiles, Python
ne: मेकफाइल, पाइथोनका लागि हाइलाइटिङ

en: Jan Fritz
ne: जन फ्रिट्ज

en: Highlighting for Python
ne: पाइथोनका लागि हाइलाइटिङ

en: Daniel Naber
ne: डानिअल न्याबर

en: Roland Pabel
ne: रोलान्ड पाबेल

en: Highlighting for Scheme
ne: योजनाका लागि हाइलाइटिङ

en: Cristi Dumitrescu
ne: क्रिस्टि डुमिट्रेस्कु

en: PHP Keyword/Datatype list
ne: PHP शब्दकुञ्जी/डेटाटाइप सूची

en: Carsten Pfeiffer
ne: कार्सटेन फेइफर

en: Very nice help
ne: धेरै राम्रो मद्दत

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
ne: मैले उल्लेख गर्न भुलेका र योगदान गरेका सबै मानिस

en: Configure
ne: कन्फिगर

en: Variables
ne: चल

en: Cut the selected text and move it to the clipboard
ne: चयन गरिएको पाठ काट्नुहोस् र यसलाई क्लिपबोर्डमा सार्नुहोस् ।

en: Paste previously copied or cut clipboard contents
ne: अघिल्लो प्रतिलिपी टाँस्नुहोस् वा क्लिपबोर्ड सामाग्री काट्नुहोस्

en: Use this command to copy the currently selected text to the system clipboard.
ne: प्रणाली क्लिपबोर्डमा हालै चयन गरिएको पाठ प्रतिलिपि गर्न यो आदेश प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Save the current document
ne: हालको कागजात बचत गर्नुहोस्

en: Revert the most recent editing actions
ne: सबैभन्दा पछिल्लो सम्पादन कार्य उल्टाउनुहोस्

en: Revert the most recent undo operation
ne: सबैभन्दा पछि  पूर्वास्थितिमा फर्काएको कार्य उल्टाउनुहोस्

en: &Clean Indentation
ne: इन्डेन्टेसन खाली गर्नुहोस्

en: C&omment
ne: टिप्पणी

en: Unco&mment
ne: टिप्पणी नगर्नुहोस्

en: &Read Only Mode
ne: पढ्ने मात्र मोड

en: Lock/unlock the document for writing
ne: लेख्नका लागि कागजात ताल्चा लगाउनुहोस्/ताल्चा खोल्नुहोस्

en: Uppercase
ne: ठूलो वर्ण

en: Convert the selection to uppercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
ne: चयनलाई, वा यदि पाठ चयन गरिएको नभएमा कर्सरको दायाँतिरको क्यारेक्टर ठूलो वर्णमा बदल्नुहोस् ।

en: Lowercase
ne: सानो वर्ण

en: Convert the selection to lowercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
ne: यदि पाठ चयन नगरिएमा वा क्यारेक्टर कर्सरको दायाँ भएमा, चयन सानो वर्णमा बदल्नुहोस् ।

en: Capitalize
ne: अक्षर ठूलो बनाउनुहोस्

en: Capitalize the selection, or the word under the cursor if no text is selected.
ne: चयनलाई, वा यदि पाठ चयन नगरिएको भएमा कर्सर तलको शब्दलाई, ठूलो अक्षर बनाउनुहोस् ।

en: Join Lines
ne: रेखा जडान गर्नुहोस्

en: Invoke Code Completion
ne: सङ्केतन समापन आव्हान गर्नुहोस्

en: Manually invoke command completion, usually by using a shortcut bound to this action.
ne: यो कार्यमा सर्टकट सीमा प्रयोग गरेर, आदेश समापन म्यानुअली आव्हान गर्नुहोस् ।

en: Print the current document.
ne: हालको कागजात मुद्रण गर्नुहोस् ।

en: Reloa&d
ne: फेरि लोड गर्नुहोस्

en: Reload the current document from disk.
ne: डिस्कबाट हालको कागजात फेरि लोड गर्नुहोस् ।

en: Save the current document to disk, with a name of your choice.
ne: तपाईँको रोजाइको नामसँग, हालको कागजातलाई डिस्कमा बचत गर्नुहोस् ।

en: This command opens a dialog and lets you choose a line that you want the cursor to move to.
ne: यो आदेशले संवाद खोल्छ र तपाईँले कर्सर सार्न चाहेको लाइन रोज्न दिन्छ ।

en: &Configure Editor...
ne: सम्पादक कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure various aspects of this editor.
ne: यो सम्पादकको विभिन्न पक्ष कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: &Mode
ne: मोड

en: &Highlighting
ne: हाइलाइटिङ

en: Here you can choose how the current document should be highlighted.
ne: यहाँ तपाईँले हालको कागजात हाइलाइट कसरी गर्नु पर्ने हो रोज्न सक्नुहुन्छ ।

en: &Indentation
ne: इन्डेन्टेसन

en: Select the entire text of the current document.
ne: हालको कागजातको सम्पूर्ण पाठलाई चयन गर्नुहोस् ।

en: If you have selected something within the current document, this will no longer be selected.
ne: यदि तपाईँले हालको कागजात भित्र केही चीज चयन गर्नु भएको छ भने, त्यो लामो समय सम्म चयन हुनेछैन ।

en: Enlarge Font
ne: फन्ट ठूलो पार्नुहोस्

en: This increases the display font size.
ne: यसले प्रदर्शित फन्ट साइज बढाउँदछ ।

en: Shrink Font
ne: फन्ट सानो बनाउनुहोस्

en: This decreases the display font size.
ne: यसले प्रदर्शित फन्ट साइज सानो पार्दछ ।

en: Bl&ock Selection Mode
ne: खण्ड चयन मोड

en: This command allows switching between the normal (line based) selection mode and the block selection mode.
ne: यो आदेशले सामान्य (रेखामा आधारित) चयन मोड र खण्ड चयन मोड बीचमा स्विच गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: Overwr&ite Mode
ne: अधिलेखन मोड

en: Choose whether you want the text you type to be inserted or to overwrite existing text.
ne: तपाईँले टाइप गरेको पाठलाई अवस्थित पाठमा घुसाउन वा अधिलेखन गर्न चाहनु भएको हो रोज्नुहोस् ।

en: &Dynamic Word Wrap
ne: गतिशील शब्द बेराइ

en: Dynamic Word Wrap Indicators
ne: गतिशील शब्द बेराई सूचक

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed
ne: गतिशील शब्द बेराई सूचक कतिबेला प्रर्दशन गर्नुपर्ने हो रोज्नुहोस्

en: &Off
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Follow &Line Numbers
ne: रेखा सङ्ख्या अनुशरण गर्नुहोस्

en: &Always On
ne: सधैँ खुला राख्नुहोस्

en: Static Word Wrap
ne: स्थिर शब्द बेराइ

en: Show Static &Word Wrap Marker
ne: स्थीर शब्द बेर्ने मार्कर देखाउनुहोस्

en: Show/hide the Word Wrap Marker, a vertical line drawn at the word wrap column as defined in the editing properties
ne: सम्पादन गुणमा परिभाषित भए जस्तै शब्द बेर्ने स्तम्भमा कोरिएको ठाडो रेखा, शब्द बेर्ने मार्कर देखाउनुहोस्/लुकाउनुहोस्

en: Show Folding &Markers
ne: फोल्डिङ मार्कर देखाउनुहोस्

en: You can choose if the codefolding marks should be shown, if codefolding is possible.
ne: तपाईँले यदि कोडफोल्डिङ सम्भव हुँदा, कोडफोल्डिङ चिन्ह देखिने भएमा रोज्न सक्नुहुन्छ ।

en: Show &Icon Border
ne: प्रतिमा किनारा देखाउनुहोस्

en: Show &Line Numbers
ne: रेखा सङ्ख्या देखाउनुहोस्

en: Show/hide the line numbers on the left hand side of the view.
ne: दृश्यको बायाँ किनारामा रेखा सङ्ख्या देखाउनुहोस्/लुकाउनुहोस्

en: Show Scroll&bar Marks
ne: स्क्रोलपट्टी चिन्ह देखाउनुहोस्

en: Switch to Command Line
ne: आदेश रेखालाई स्विच गर्नुहोस्

en: Show/hide the command line on the bottom of the view.
ne: दृश्यको तलतिरको आदेश रेखालाई देखाउनुहोस्/लुकाउनुहोस् ।

en: &End of Line
ne: रेखाको अन्त्यमा

en: Choose which line endings should be used, when you save the document
ne: तपाईँले कागजात बचत गरेको बेलामा, कुन रेखाको अन्त्य प्रयोग गर्ने हो रोज्नुहोस्

en: E&ncoding
ne: सङ्केतन

en: Look up the first occurrence of a piece of text or regular expression.
ne: पाठको टुक्रा वा नियमित अभिव्यक्तिको पहिलो घटना हेर्नुहोस् ।

en: Look up the next occurrence of the search phrase.
ne: खोजी वाक्यांशको पछिल्लो घटना हेर्नुहोस् ।

en: Look up the previous occurrence of the search phrase.
ne: खोजी वाक्यांशको अघिल्लो घटना हेर्नुहोस् ।

en: Look up a piece of text or regular expression and replace the result with some given text.
ne: पाठको टुक्रा वा नियमित अभिव्यक्तिलाई खोज्नुहोस् र दिइएको केही पाठसँग परिणामलाई बदल्नुहोस् ।

en: Copy as &HTML
ne: एचटीएमएलका रूपमा प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Use this command to copy the currently selected text as HTML to the system clipboard.
ne: प्रणाली क्लिपबोर्डमा हाल मात्र चयन गरिएको पाठ एचटीएमएलका रूपमा प्रतिलिपि गर्न यो आदेश प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: This command allows you to export the current document with all highlighting information into a HTML document.
ne: यो आदेशले तपाईँलाई एचटीएमएल कागजातमा हाइलाइटिङ भएका सूचनासँग हालको कागजातलाई निर्यात गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: Move Word Left
ne: शब्द बायाँ सार्नुहोस्

en: Select Character Left
ne: बायाँ क्यारेक्टर चयन गर्नुहोस्

en: Select Word Left
ne: बायाँ शब्द चयन गर्नुहोस्

en: Move Word Right
ne: शब्द दायाँ सार्नुहोस्

en: Select Character Right
ne: दायाँ क्यारेक्टर चयन गर्नुहोस्

en: Select Word Right
ne: दायाँ शब्द चयन गर्नुहोस्

en: Move to Beginning of Line
ne: रेखाको सुरुआतमा सार्नुहोस्

en: Move to Beginning of Document
ne: कागजातको सुरुआतमा सार्नुहोस्

en: Select to Beginning of Line
ne: रेखाको सुरुआतमा चयन गर्नहोस्

en: Select to Beginning of Document
ne: कागजातको सुरुआतमा चयन गर्नहोस्

en: Move to End of Line
ne: रेखाको अन्त्यमा सार्नुहोस्

en: Move to End of Document
ne: कागजातको अन्त्यमा सार्नुहोस्

en: Select to End of Line
ne: रेखाको अन्त्यमा चयन गर्नुहोस्

en: Select to End of Document
ne: कागजातको अन्त्यमा चयन गर्नुहोस्

en: Select to Previous Line
ne: अघिल्लो रेखालाई चयन गर्नुहोस्

en: Scroll Line Up
ne: रेखा माथि स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Move to Next Line
ne: पछिल्लो रेखामा सार्नुहोस्

en: Move to Previous Line
ne: अघिल्लो रेखामा सार्नुहोस्

en: Select to Next Line
ne: पछिल्लो रेखा चयन गर्नुहोस्

en: Scroll Line Down
ne: रेखा तलतिर स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Scroll Page Up
ne: पृष्ठलाई माथि स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Select Page Up
ne: माथिल्लो पृष्ठ चयन गर्नुहोस्

en: Move to Top of View
ne: दृश्यको माथितिर सार्नुहोस्

en: Select to Top of View
ne: दृश्यको माथितिर चयन गर्नुहोस्

en: Scroll Page Down
ne: पृष्ठ तलतिर स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Select Page Down
ne: तल्लो पृष्ठ चयन गर्नुहोस्

en: Move to Bottom of View
ne: दृश्यको तलतिर सार्नुहोस्

en: Select to Bottom of View
ne: दृश्यको तलतिर चयन गर्नुहोस्

en: Select to Matching Bracket
ne: मिल्दो कोष्टकमा चयन गर्नुहोस्

en: Transpose Characters
ne: क्यारेक्टरको ठाउँ सार्नुहोस्

en: Delete Line
ne: रेखा मेट्नुहोस्

en: Delete Word Left
ne: बायाँको शब्द मेट्नुहोस्

en: Delete Word Right
ne: दायाँको शब्द मेट्नुहोस्

en: Delete Next Character
ne: पछिल्लो क्यारेक्टर मेट्नुहोस्

en: Backspace
ne: ब्याकस्पेस

en: &Indent
ne: इन्डेन्ट

en: &Unindent
ne: अनइन्डेन्ट

en: Use this to unindent a selected block of text.
ne: चयन गरिएको पाठको खण्ड अनइन्डेन्ट गर्न यो प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Export File as HTML
ne: एचटीएमएलका रूपमा फाइल निर्यात गर्नुहोस्

en: Available Commands
ne: उपलब्ध आदेश

en: <p>For help on individual commands, do <code>'help &lt;command&gt;'</code></p>
ne: <p>व्यक्तिगत आदेशमा मद्दतका लागि, <code>'help &lt;command&gt;'</code> गर्नुहोस्</p>

en: No help for '%1'
ne: '%1' का लागि मद्दत छैन

en: No such command <b>%1</b>
ne: त्यस्तो आदेश छैन <b>%1</b>

en: No such command: "%1"
ne: त्यस्तो आदेश छैन: "%1"

en: Success:
ne: सफलता:

en: Command "%1" failed.
ne: "%1" आदेश असफल भयो ।

en: Mark Type %1
ne: चिनो प्रकार %1

en: Set Default Mark Type
ne: पूर्वानिर्धारित चिनो प्रकार सेट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblNormalModeMappings) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblInsertModeMappings) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblVisualModeMappings)
en: Command
ne: आदेश
