kdelibs4 - en to ne translation catalogue (69 entries)

en: Find Next
ne: पछिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
ne: <qt> '<b>%1</b>'को पछिल्लो घटना फेला पार्नुभयो ?</qt>

en: 1 match found. | %1 matches found.
ne[0]: १ जोडा फेला पर्यो ।
ne[1]: %1 जोडा फेला पर्यो ।

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
ne: <qt> '<b>%1</b>'का लागि जोडा फेला परेन ।</qt>

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
ne: '<b>%1</b>'का लागि जोडा फेला परेन ।

en: Beginning of document reached.
ne: कागजातको सुरुआतमा पुगियो ।

en: End of document reached.
ne: कागजातको अन्त्यमा पुगियो ।

note: i18n() of the first if() because of the plural form. Hope this word puzzle is ok, it's a different sentence
en: Continue from the end?
ne: अन्त्यबाट जारी राख्नुहुन्छ ?

en: Continue from the beginning?
ne: सुरुआतबाट जारी राख्नुहुन्छ ?

en: Find Text
ne: पाठ फेला पार्नुहोस्

en: &Text to find:
ne: फेला पार्ने पाठ:

en: Regular e&xpression
ne: नियमित अभिव्यक्ति

en: &Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Replace With
ne: यससँग बदल्नुहोस्

en: Replace&ment text:
ne: प्रतिस्थापन पाठ:

en: Use p&laceholders
ne: प्लेसहोल्डर प्रयोग गर्नुहोस्

en: Insert Place&holder
ne: प्लेसहोल्डर घुसाउनुहोस्

en: Options
ne: विकल्प

en: C&ase sensitive
ne: केस संवेदनशील

en: &Whole words only
ne: पूरा शब्द मात्र

en: From c&ursor
ne: कर्सरबाट

en: Find &backwards
ne: पछाडितिर फेला पार्नुहोस्

en: &Selected text
ne: चयन गरिएका पाठ

en: &Prompt on replace
ne: प्रतिस्थापनमा प्रोम्ट गर्नुहोस्

en: &Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: Start replace
ne: बदल्न सुरु गर्नुहोस्

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
ne: <qt>यदि तपाईँले <b>बदल्नुहोस्</b> बटन थिच्नु भएमा, तपाईँले माथि प्रविष्ट गर्नुभएको पाठलाई कागजात भित्र खोजिन्छ र पाठ प्रतिस्थापन मिल्दो कुनै घटनासँग बदलिन्छ ।</qt>

en: &Find
ne: फेला पार्नुहोस्

en: Start searching
ne: खोजी सुरु गर्नुहोस्

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
ne: <qt>यदि तपाईँले <b>फेला पार्नुहोस्</b> बटन थिच्नु भएमा, कागजात भित्र तपाईँले माथि प्रविष्ट गर्नु भएको पाठ खोजी गरिन्छ ।</qt>

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
ne: खोजीका लागि बाँन्की प्रविष्ट गर्नुहोस्, वा सूचीबाट अघिल्लो बाँन्की चयन गर्नुहोस् ।

en: If enabled, search for a regular expression.
ne: यदि सक्षम पारिएमा, नियमित अभिव्यक्तिका लागि खोजी गर्नुहोस् ।

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
ne: ग्राफिकल सम्पादक प्रयोग गरेर तपाईँको नियमित अभिव्यक्ति सम्पादन गर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
ne: प्रतिस्थापन स्ट्रिङ प्रविष्ट गर्नुहोस्, वा सूचीबाट अघिल्लो एउटालाई चयन गर्नुहोस् ।

en: Click for a menu of available captures.
ne: उपलब्ध अधिग्रहणको मेनुका लागि क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
ne: जोडीको दुबै अन्त्यमा सफलताका लागि आवश्यक शब्द दायरा ।

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
ne: माथिबाट खोजी गर्नुको सट्टा हालको कर्सरको स्थानबाट खोजी सुरु गर्नुहोस् ।

en: Only search within the current selection.
ne: हालको चयन भित्र मात्र खोजी गर्नुहोस् ।

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
ne: केस सम्वेदनशील खोजी गर्नुहोस्: बाँन्की 'Joe' प्रविष्टि गर्दा 'joe' वा 'JOE' सँग मिल्दैन, केबल 'Joe' मिल्दछ ।

en: Search backwards.
ne: पछाडितिर खोजी गर्नुहोस् ।

en: Ask before replacing each match found.
ne: फेला परेको हरेक जोडा बदल्नु अघि सोध्नुहोस् ।

en: Any Character
ne: कुनै पनि क्यारेक्टर

en: Start of Line
ne: रेखाको सुरुआत

en: End of Line
ne: लाइनको अन्त्य

en: Set of Characters
ne: क्यारेक्टरको सेट

en: Repeats, Zero or More Times
ne: शून्य वा धेरै पटक, दोर्याउँदछ

en: Repeats, One or More Times
ne: एक वा धेरै पटक, दोर्याउँदछ

en: Optional
ne: वैकल्पिक

en: Newline
ne: नयाँलाइन

en: Carriage Return
ne: फिर्ता पठाउँनुहोस्

en: White Space
ne: सेतो खाली स्थान

en: Digit
ne: अङ्क

en: Complete Match
ne: पूरै मिलेको

en: Captured Text (%1)
ne: अभिग्रहित पाठ (%1)

en: You must enter some text to search for.
ne: खोजी गर्नका लागि तपाईँले केही पाठ प्रविष्ट गर्नुपर्दछ ।

en: Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: &Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: Replace '%1' with '%2'?
ne:  '%1' लाई '%2' सँग बदल्नुहुन्छ ?

en: No text was replaced.
ne: पाठ बदलिएको छैन ।

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
ne[0]: १ प्रतिस्थापन पूरा भयो ।
ne[1]: %1 प्रतिस्थापन पूरा भयो ।

en: Do you want to restart search from the end?
ne: तपाईँ अन्त्यबाट खोजी फेरि सुरु गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Do you want to restart search at the beginning?
ne: तपाईँ सुरुबाट खोजी फेरि सुरु गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
ne: तपाईँको प्रतिस्थापन स्ट्रिङले '\%1', भन्दा ठूलो अभिग्रहण सन्दर्भ गरेकोछ

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
ne[0]: तर तपाईँको बाँन्कीले केबल 1 अभिग्रहण परिभाषित गर्दछ ।
ne[1]: तर तपाईँको बान्कीले केबल %1 अभिग्रहण परिभाषित गर्दछ ।

en: but your pattern defines no captures.
ne: तर तपाईँको बाँन्कीले कुनै अभिग्रहण परिभाषित गर्दैन ।

en: 
    Please correct.
ne: 
    कृपया सुधार गर्नुहोस् ।

en: Check Spelling...
ne: हिज्जे जाँच गर्नुहोस्...

en: Auto Spell Check
ne: स्वत: हिज्जे जाँच

en: Allow Tabulations
ne: तालिकीकरण अनुमति दिनुहोस्
