kdelibs4 - en to or translation catalogue (96 entries)

en: Manage Link
or: ସଂଯୋଗ ପରିଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Link Text:
or: ସଂଯୋଗ ପାଠ୍ୟ:

en: Link URL:
or: ସଂଯୋଗ URL:

en: Find Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
or: <qt>'<b>%1</b>' ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଘଟଣା ଖୋଜିବେ କି?</qt>

en: 1 match found. | %1 matches found.
or[0]: 1 ମେଳକ ମିଳିଗଲା।ିଁ
or[1]: %1 ି ମେଗୁଡିଏଳକ ମିଗଲାିଁ।

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
or: <qt>'<b>%1</b>'ପାଇଁ କୌଣସି ମେଳକ ମିଳିଲା ନାହିଁ।</qt>

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
or: '<b>%1</b>'ପାଇଁ କୌଣସି ମେଳକ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Beginning of document reached.
or: ତଥ୍ୟର ଆରମ୍ଭ ପହଞ୍ଚିଗଲା।

en: End of document reached.
or: ତଥ୍ୟର ଶେଷଭାଗ ପହଞ୍ଚିଗଲା।

note: i18n() of the first if() because of the plural form. Hope this word puzzle is ok, it's a different sentence
en: Continue from the end?
or: ଶେଷଭାଗରୁ ଚାଲୁ କରିବେକି?

en: Continue from the beginning?
or: ଆରମ୍ଭରୁ ଚାଲୁ କରିବେକି?

en: Find Text
or: ପାଠ୍ୟ ଖୋଜନ୍ତୁ

[ctx: @title:group]
en: Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: &Text to find:
or: ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ (&T):

en: Regular e&xpression
or: ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି (&x)

en: &Edit...
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (&E)...

en: Replace With
or: ସହିତ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Replace&ment text:
or: ପ୍ରତିସ୍ଥାପନ ପାଠ୍ୟ (&m):

en: Use p&laceholders
or: ସ୍ଥାନ ଧାରଣକାରୀକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (&l)

en: Insert Place&holder
or: ସ୍ଥାନ ଧାରଣକାରୀକୁ ଭର୍ତ୍ତିକରନ୍ତୁ (&h)

en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: C&ase sensitive
or: ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ (&a)

en: &Whole words only
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦଗୁଡିକ କେବଳ (&W)

en: From c&ursor
or: ଦର୍ଶିକାରୁ (&u)

en: Find &backwards
or: ପଛୁଆ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (&b)

en: &Selected text
or: ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟ (&S)

en: &Prompt on replace
or: ବଦଳାଇବା ସମୟରେ ପଚାରନ୍ତୁ (&P)

en: &Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (&R)

en: Start replace
or: ବଦଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: &Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (&F)

en: Start searching
or: ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: If enabled, search for a regular expression.
or: ଯଦି ସକ୍ରିୟ ଅଛି, ଗୋଟିଏ ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Click for a menu of available captures.
or: ଉପଲବ୍ଧ ଅଧିକୃତମାନଙ୍କ ତାଲିକା ପାଇଁ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Only search within the current selection.
or: କେବଳ ଏହି ଚୟନ ମଧ୍ଯରେ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ।

en: Search backwards.
or: ପଛୁଆମାନଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ।

en: Ask before replacing each match found.
or: ମିଳିଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମେଳକକୁ ବଦଳାଇବା ପୂର୍ବରୁ ପଚାରନ୍ତୁ।

en: Any Character
or: ଯେକୌଣସି ଅକ୍ଷର

en: Start of Line
or: ଧାଡିର ଆରମ୍ଭ

en: End of Line
or: ଧାଡିର ସମାପ୍ତି

en: Set of Characters
or: ଅକ୍ଷରମାନଙ୍କର ସେଟ

en: Repeats, Zero or More Times
or: ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ, ଶୂନ୍ୟ କିମ୍ବା ଅଧିକ ଥର

en: Repeats, One or More Times
or: ବାରମ୍ବାରତାଗୁଡିକ, ଥରେ ବା ଅଧିକ ଥର

en: Optional
or: ଇଚ୍ଛାଧୀନ

en: Escape
or: ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (Escape)

en: Newline
or: ନୂତନ ଧାଡି

en: White Space
or: ଧଳା ସ୍ଥାନ

en: Digit
or: ସଂଖ୍ୟା

en: Complete Match
or: ମେଳନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା

en: Captured Text (%1)
or: ପାଠ୍ୟ (%1) କୁ ଅଧିକାର କରନ୍ତୁ

en: You must enter some text to search for.
or: ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ପାଠ୍ୟ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
or: ସମସ୍ତ (&A)

en: &Skip
or: ଏଡାଇ ଯାଆନ୍ତୁ (&S)

en: Replace '%1' with '%2'?
or: '%1' କୁ '%2' ସହିତ ବଦଳାଇବେ କି?

en: No text was replaced.
or: କୌଣସି ପାଠ୍ୟ ବଦଳାଯାଇନାହିଁ।

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
or[0]: 1 ପ୍ରତିସ୍ଥାପନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା।
or[1]: %1 ପ୍ରତିସ୍ଥାପନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା।

en: Do you want to restart search from the end?
or: ଆପଣ ଶେଷଭାଗରୁ ଖୋଜା ପୁନଃ ଚାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Do you want to restart search at the beginning?
or: ଆପଣ ଆରମ୍ଭରୁ ଖୋଜା ପୁନଃ ଚାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
or: ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
or: ବିରାମ କରନ୍ତୁ

en: 
    Please correct.
or: 
    ଦୟାକରି ଠିକ କରନ୍ତୁ।

[ctx: @action]
en: Text &Color...
or: ପାଠ୍ୟ ରଙ୍ଗ (&C)...

[ctx: @label stroke color]
en: Color
or: ରଙ୍ଗ

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
or: ପାଠ୍ୟ ମୁଖ୍ୟାଂଶ (&H)...

[ctx: @action]
en: &Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ (&F)

[ctx: @action]
en: Font &Size
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଆକାର (&S)

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
or: ଗାଢ (&B)

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
or: ତେରେଛା (&I)

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
or: ଅବରେଖନ (&U)

[ctx: @action]
en: &Strike Out
or: ମଧ୍ୟରେଖିତ (&S)

[ctx: @action]
en: Align &Left
or: ବାମକୁ ପାର୍ଶ୍ୱସଜ୍ଜା କରନ୍ତୁ (&L)

[ctx: @label left justify]
en: Left
or: ବାମ

[ctx: @action]
en: Align &Center
or: କେନ୍ଦ୍ରକୁ ପାର୍ଶ୍ୱସଜ୍ଜା କରନ୍ତୁ (&C)

[ctx: @label center justify]
en: Center
or: କେନ୍ଦ୍ର

[ctx: @action]
en: Align &Right
or: ଡାହାଣକୁ ପାର୍ଶ୍ୱସଜ୍ଜା କରନ୍ତୁ (&R)

[ctx: @label right justify]
en: Right
or: ଡାହାଣ

[ctx: @action]
en: &Justify
or: ଯଥାର୍ଥତା (&J)

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
or: ଯଥାର୍ଥତା

[ctx: @title:menu]
en: List Style
or: ତାଲିକା ଶୈଳୀ

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
or: କେହିନୁହଁ

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
or: ଡିସ୍କ

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
or: ବୃତ୍ତ

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
or: ଚତୁର୍ଭୂଜ

[ctx: @action]
en: Increase Indent
or: ଅନୁଚ୍ଛେଦ ଛାଡ଼ ବଢ଼ାନ୍ତୁ

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
or: ଅନୁଚ୍ଛେଦ ଛାଡ଼ କମାନ୍ତୁ

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
or: ନିୟମ ଧାଡି ଭର୍ତ୍ତିକରନ୍ତୁ

[ctx: @action]
en: Link
or: ସଂଯୋଗ

[ctx: @action]
en: Format Painter
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ ଚିତ୍ରକାରୀ

[ctx: @action]
en: To Plain Text
or: ସାଧା ପାଠ୍ୟକୁ

[ctx: @action]
en: Subscript
or: ପାଦାଙ୍କ

[ctx: @action]
en: Superscript
or: ଉର୍ଦ୍ଧଲିପି

en: Nothing to spell check.
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ କିଛିନାହିଁ।

en: Check Spelling...
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚକରନ୍ତୁ...

en: Auto Spell Check
or: ସ୍ୱୟଂ ବନାନ ଯାଞ୍ଚ

en: Allow Tabulations
or: ସାରଣୀକରଣକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ
