ktimer - en to af translation catalogue (14 entries)

en: KDE Timer
af: KDE Tydhouer

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
af: Tydhouer instellings

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
af: Teller

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
af: Vertraging

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
af: Toestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
af: Opdrag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
af: &Nuwe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
af: Ve&rwyder

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
af: Instellings

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
af: &Lus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
af: Vertraging:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
af: Begin slegs &een voorbeeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
af: sekondes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
af: Opdraglyn:
