ktimer - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: KDE Timer
bg: Брояч за KDE

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
bg: Настройки на брояча

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
bg: Списък със зададени броячи

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
bg: Новите отброявания се изписват тук. Може да ги добавяте и премахвате, да ги пускате и спирате.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
bg: Брояч

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
bg: Изчакване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
bg: Състояние

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
bg: Команда

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
bg: Добавяне на нова задача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
bg: Добавяне на нова задача към списъка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
bg: &Нов

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
bg: Премахване на задача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
bg: Премахване на задача от списъка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
bg: &Премахване

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
bg: Забързване или забавяне на отброяването

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
bg: Използвайте този плъзгач за настройка на времето.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
bg: Време в секунди до изпълнението на командата

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
bg: Това число показва колко секунди остават до края на избраното обратно броене.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
bg: Спиране на отброяването

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
bg: Използвайте за спиране на пауза на отброяването.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
bg: Започване на отброяването

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
bg: Използвайте за започване или продължаване на отброяването.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
bg: Прекъсване на отброяването

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
bg: Използвайте за прекъсване на отброяването за дадена задача.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
bg: Подробна помощна документация

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
bg: Натиснете тук за преглед на помощната документация.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
bg: Настройки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
bg: Изберете това, ако искате отброяването да започне отначало след завършване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
bg: По&вторение

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
bg: Изчакване:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
bg: Въведете секунди

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
bg: Можете да промените продължителността на обратното броене тук.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
bg: Поставете отметка в това поле, ако искате да се отвори само едно копие на програмата.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
bg: Поставете отметка в това поле, ако искате да се отвори само една инстанция.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
bg: Зареждане само &веднъж

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
bg: Поставете отметка в това поле, ако искате да изпълните тази задача след като предишната. завърши

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
bg: Последователни задачи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
bg: секунди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
bg: Команден ред:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
bg: Въведете часове

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
bg: Въведете минути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
bg: часа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
bg: минути

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
bg: команда, която да се изпълни при изтичане на времето

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
bg: Въведете програмата, която да се зареди при нулиране на брояча
