ktimer - en to ca translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
ca: Paràmetres del temporitzador

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
ca: Llistat dels comptes enrere que heu establert

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
ca: Els comptes enrere nous es posen aquí. Podeu afegir-ne i eliminar-ne, i aturar-los i iniciar-los.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
ca: Comptador

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
ca: Retard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
ca: Estat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
ca: Ordre

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
ca: Afegeix una tasca nova

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
ca: Afegeix una tasca nova a la llista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
ca: &Nou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
ca: Elimina una tasca

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
ca: Elimina una tasca de la llista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
ca: &Elimina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
ca: Accelera o frena el compte enrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
ca: Podeu usar aquest control lliscant per a ajustar el temps.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
ca: Temps en segons fins que s'executa l'ordre

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
ca: Aquest número és la quantitat de segons que queden per al compte enrere seleccionat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
ca: Fes una pausa en un compte enrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
ca: Useu això per a fer una pausa en un cronòmetre de compte enrere.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
ca: Inicia un compte enrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
ca: Useu això per a iniciar o reiniciar un compte enrere.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
ca: Atura un compte enrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
ca: Useu això per a aturar el compte enrere d'una tasca.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
ca: Documentació d'ajuda detallada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
ca: Cliqueu aquí per a obrir el visualitzador de la documentació d'ajuda.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
ca: Arranjament

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
ca: Activeu aquesta casella si voleu que el compte enrere torni a començar després que acabi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
ca: Buc&le

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
ca: Retard:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
ca: Introduïu aquí els segons

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
ca: Aquí podeu canviar la durada del compte enrere.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
ca: Activeu aquesta casella si només voleu obrir una còpia del programa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
ca: Activeu aquesta casella si voleu que només s'obri una instància

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
ca: Inicia n&omés una instància

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
ca: Activeu aquesta casella si voleu executar aquesta tasca després que acabi l'anterior

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
ca: Tasca consecutiva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
ca: segons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
ca: Línia d'ordres:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
ca: Introduïu aquí les hores

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
ca: Introduïu aquí els minuts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
ca: hores

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
ca: minuts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
ca: ordre que voleu que s'executi quan s'acabi el temps

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
ca: Introduïu un programa que voleu executar quan el compte enrere sigui zero
