ktimer - en to ca@valencia translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
ca@valencia: Paràmetres del temporitzador

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
ca@valencia: Llistat dels comptes arrere que heu establit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
ca@valencia: Els comptes arrere nous es posen ací. Podeu afegir-ne i eliminar-ne, i parar-los i iniciar-los.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
ca@valencia: Comptador

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
ca@valencia: Retard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
ca@valencia: Estat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
ca@valencia: Ordre

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
ca@valencia: Afig una tasca nova

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
ca@valencia: Afig una tasca nova a la llista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
ca@valencia: &Nou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
ca@valencia: Elimina una tasca

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
ca@valencia: Elimina una tasca de la llista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
ca@valencia: &Elimina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
ca@valencia: Accelera o frena el compte arrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
ca@valencia: Podeu utilitzar este control lliscant per a ajustar el temps.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
ca@valencia: Temps en segons fins que s'executa l'ordre

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
ca@valencia: Este número és la quantitat de segons que queden per al compte arrere seleccionat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
ca@valencia: Fes una pausa en un compte arrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
ca@valencia: Utilitzeu-la per a fer una pausa en un cronòmetre de compte arrere.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
ca@valencia: Inicia un compte arrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
ca@valencia: Utilitzeu-la per a iniciar o reiniciar un compte arrere.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
ca@valencia: Para un compte arrere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
ca@valencia: Utilitzeu-la per a parar el compte arrere d'una tasca.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
ca@valencia: Documentació d'ajuda detallada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
ca@valencia: Cliqueu ací per a obrir el visor de la documentació d'ajuda.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
ca@valencia: Configuració

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
ca@valencia: Marqueu esta casella si voleu que el compte arrere torne a començar després que acabe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
ca@valencia: Buc&le

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
ca@valencia: Retard:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
ca@valencia: Introduïu ací els segons

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
ca@valencia: Ací podeu canviar la duració del compte arrere.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
ca@valencia: Marqueu esta casella si només voleu obrir una còpia del programa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
ca@valencia: Marqueu esta casella si voleu que només s'òbriga una instància

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
ca@valencia: Inicia n&omés una instància

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
ca@valencia: Marqueu esta casella si voleu executar esta tasca després que acabe l'anterior

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
ca@valencia: Tasca consecutiva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
ca@valencia: segons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
ca@valencia: Línia d'ordres:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
ca@valencia: Introduïu ací les hores

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
ca@valencia: Introduïu ací els minuts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
ca@valencia: hores

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
ca@valencia: minuts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
ca@valencia: ordre que voleu que s'execute quan s'acabe el temps

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
ca@valencia: Introduïu un programa que voleu executar quan el compte arrere siga zero
