ktimer - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: KTimer
eo: Tempoplanilo

en: KDE Timer
eo: KDE-Tempoplanilo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
eo: Tempoagordo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
eo: Stato

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
eo: Komando

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
eo: &Nova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
eo: Fo&rigi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
eo: Agordo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
eo: &Cikle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
eo: Prokrasto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
eo: Lanĉu nur &unu instancon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
eo: sekundoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
eo: Komandlinio:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
eo: minutoj
