ktimer - en to et translation catalogue (46 entries)

en: KDE Timer
et: KDE taimer

en: (c) 2001, Stefan Schimanski
et: (c) 2001: Stefan Schimanski

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
et: Taimeri seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
et: Määratud ajaloenduste nimekiri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
et: Siia käivad uued ajaloendused. Neid saab lisada ja eemaldada ning peatada ja käivitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
et: Loendur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
et: Viivitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
et: Seisund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
et: Käsk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
et: Lisa uus ülesanne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
et: Uue ülesande lisamine nimekirja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
et: &Uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
et: Eemalda ülesanne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
et: Ülesande eemaldamine nimekirjast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
et: Ajaloenduse kiirendamine või aeglustamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
et: Selle liuguriga saab kohandada aega.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
et: Aeg sekundites käsu käivitamiseni

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
et: See arv näitab, mitu sekundit on jäänud valitud ajaloenduse lõpuni.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
et: Taimeri paus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
et: Sellega saab taimeri ajutiselt peatada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
et: Taimeri käivitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
et: Sellega saab taimeri käivitada või taaskäivitada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
et: Taimeri peatamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
et: Sellega saab ülesande taimeri peatada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
et: Üksikasjalik abidokumentatsioon

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
et: Siia klõpsates saab avada põhjaliku abidokumentatsiooni.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
et: Märkimisel käivitatakse ajaarvestus pärast lõppemist uuesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
et: &Kordus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
et: Viivitus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
et: Kirjuta siia sekundite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
et: Siin saab muuta ajaloenduse aega.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
et: Märkimisel avatakse rakendusest ainult üks instants

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
et: Märkimisel avatakse ainult üks instants

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
et: Käivitatakse ainult üks k&oopia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
et: Märkimisel käivitatakse ülesanne pärast lõpetamist uuesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
et: Ülesande kordamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
et: sekundit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
et: Käsurida:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
et: Kirjuta siia tundide arv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
et: Kirjuta siia minutite arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
et: tundi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
et: minutit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
et: Käsk, mis käivitatakse ajaloenduse lõppemisel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
et: Rakendus, mis käivitatakse, kui ajaloendus jõuab nulli
