ktimer - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: KDE Timer
eu: KDEren tenporizadorea

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
eu: Tenporizadorearen ezarpenak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
eu: Ezarri dituzun atzekoz aurrerako zenbaketen zerrenda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
eu: Atzekoz aurrerako zenbaketa berriak hemen jartzen dira. Gehi eta ken ditzakezu, eta geldiarazi eta abiarazi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
eu: Zenbagailua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
eu: Atzerapena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
eu: Egoera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
eu: Komandoa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
eu: Gehitu zeregin berria

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
eu: Gehitu zeregin berria zerrendari.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
eu: &Berria

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
eu: Kendu zeregin bat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
eu: Kendu zeregin bat zerrendatik.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
eu: &Kendu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
eu: Azkartu edo moteldu zure atzekoz aurrerako zenbaketa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
eu: Graduatzaile hau erabil dezakezu denbora doitzeko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
eu: Denbora segundotan komandoa exekutatu arte

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
eu: Zenbaki honek adierazten du zenbat segundo geratzen diren hautatutako atzekoz aurrerako zenbaketa amaitzeko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
eu: Atzeko aurrerako zenbaketa bat eten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
eu: Erabili hau tenporizadorearen atzekoz aurrerako zenbaketa bat eteteko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
eu: Abiarazi atzekoz aurrerako zenbaketa bat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
eu: Erabili hau atzekoz aurrerako zenbaketa bat abiarazteko edo berrabiarazteko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
eu: Atzekoz aurrerako zenbaketa bat geldiarazi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
eu: Erabili hau zeregin baten atzekoz aurrerako zenbaketa geldiarazteko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
eu: Laguntza-dokumentazio xehatua

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
eu: Klikatu hemen, laguntza-dokumentazioaren erakuslea irekitzeko.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
eu: Ezarpenak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
eu: Markatu lauki hau, zure atzekoz aurrerako zenbaketa amaitutakoan berriro hastea nahi baduzu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
eu: &Errepikatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
eu: Atzerapena:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
eu: Sartu segundoak hemen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
eu: Atzekoz aurrerako zenbaketaren denbora hemen alda dezakezu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
eu: Markatu lauki hau, programaren kopia bakarra irekitzea nahi baduzu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
eu: Markatu lauki hau, instantzia bakarra irekitzea nahi baduzu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
eu: &Instantzia bakarra abiarazi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
eu: Markatu lauki hau, aurreko ataza amaitzean ataza hau exekutatzea nahi baduzu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
eu: Ondoz ondoko ataza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
eu: segundoak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
eu: Komando-lerroa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
eu: Sartu orduak hemen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
eu: Sartu minutuak hemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
eu: ordu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
eu: minutu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
eu: denbora betetakoan exekutatzea nahi duzun komandoa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
eu: Sartu atzekoz aurrerako zenbaketa zerora iritsitakoan exekutatzea nahiko zenukeen programa
