ktimer - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: KDE Timer
gl: Temporizador de KDE

en: (c) 2001, Stefan Schimanski
gl: © 2001, Stefan Schimanski

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
gl: Configurar o temporizador

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
gl: A lista de contas atrás que definise

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
gl: Aquí póñense as novas contas atrás. Pode engadilas e retiralas, e tamén detelas e inicialas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
gl: Contador

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
gl: Atraso

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
gl: Estado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
gl: Orde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
gl: Engadir unha tarefa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
gl: Engade unha tarefa nova á lista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
gl: &Novo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
gl: Retirar unha tarefa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
gl: Retira unha tarefa da lista.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
gl: &Retirar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
gl: Acelera ou enlentece a conta atrás

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
gl: Pode empregar esta barra deslizante para axustar o tempo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
gl: Tempo en segundos ata que se execute a orde.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
gl: Esta é a cantidade de segundos que quedan para chegar ao final da conta atrás.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
gl: Pausar unha conta atrás

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
gl: Empregue isto para deter temporalmente unha conta atrás.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
gl: Iniciar unha conta atrás

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
gl: Empregue isto para iniciar ou reiniciar unha conta atrás.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
gl: Deter unha conta atrás

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
gl: Empregue isto para deter a conta atrás dunha tarefa.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
gl: Axuda detallada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
gl: Prema aquí para abrir o visor da documentación de axuda.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
gl: Configuración

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
gl: Marque esta opción se quere que a conta atrás comece de novo canto remate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
gl: &Repetición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
gl: Atraso:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
gl: Insira aquí os segundos.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
gl: Aquí pode cambiar a cantidade de tempo da conta atrás.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
gl: Marque esta opción se só quere abrir unha copia do programa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
gl: Marque esta opción se só quere que se abra unha instancia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
gl: Iniciar só &unha instancia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
gl: Marque esta opción se quere executar esta tarefa despois de que remate a anterior.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
gl: Tarefa consecutiva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
gl: segundos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
gl: Liña de ordes:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
gl: Insira aquí as horas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
gl: Insira aquí os minutos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
gl: horas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
gl: minutos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
gl: a orde que desexe executar canto de esgote o tempo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
gl: Insira un programa que queira executar cando a conta atrás chegue a cero.
