ktimer 0 - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: KTimer
hr: KTajmer

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
hr: Postavke brojača

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
hr: Država

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
hr: Naredba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
hr: &Novi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
hr: Postavke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
hr: &Ponavljaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
hr: Kašnjenje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
hr: sekunde
