ktimer - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: KDE Timer
ka: KDE ტაიმერი

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
ka: წამზომის მორგება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
ka: დაყენებული უკუთვლების სია

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
ka: ახალი უკუთვლები აქედან ემატება. შეგიძლიათ დაამატოთ, წაშალოთ, შეაჩეროთ და გაუშვათ ისინი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
ka: მთვლელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
ka: დაყოვნება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
ka: ბრძანება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
ka: ახალი ამოცანის დამატება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
ka: სიაში ახალი ამოცანის დამატება.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
ka: &ახალი

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
ka: ამოცანის წაშლა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
ka: სიიდან ამოცანის წაშლა.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
ka: &წაშლა

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
ka: უკუთვლის შეჩერება ან აჩქარება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
ka: დროის გასასწორებლად შეგიძლიათ ეს ჩოჩია გამოიყენოთ.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
ka: დრო წამებში, სანამ ბრძანება შესრულდება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
ka: ეს რიცხვი ნიშნავს, რამდენი წამია დარჩენილი მონიშნულ უკუთვნაში.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
ka: ათვლის შეჩერება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
ka: გამოიყენეთ უკუთვლის შესაჩერებლად.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
ka: ათვლის დაწყება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
ka: გამოიყენეთ უკუთვლის დასაწყებად ან თავიდან გასაშვებად.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
ka: ათვლის გაჩერება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
ka: გამოიყენეთ ამოცანის უკუთვლის გასაჩერებლად.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
ka: დეტალური დახმარების დოკუმენტაცია

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
ka: დააწკაპუნეთ დახმარების დოკუმენტაციის სანახავად.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
ka: მორგება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
ka: დასვით თოლია, თუ უკუთვლის დასრულების შემდეგ გნებავთ, ის თავიდან დაიწყოს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
ka: &მარყუჟი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
ka: დაყოვნება:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
ka: წამები შეგიძლიათ აქ შეიყვანოთ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
ka: აქ ათვლის დროის რაოდენობის შეცვლა შეგიძლიათ.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
ka: დასვით ეს თოლია, თუ თქვენი პროგრამის მხოლოდ ერთი ასლის გახსნა გნებავთ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
ka: დასვით ეს თოლია, თუ მხოლოდ ერთი ასლის გაშვება გნებავთ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
ka: მხოლოდ &ერთი ასლის გაშვება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
ka: დასვთ ეს თოლია, თუ წინას დასრულების შემდეგ ამ ამოცანის შესრულება გნებავთ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
ka: მიმდევრობითი ამოცანა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
ka: წამი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
ka: ბრძანების სტრიქონი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
ka: საათები აქ შეიყვანეთ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
ka: წუთები აქ შეიყვანეთ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
ka: საათი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
ka: წუთი

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
ka: ბრძანება, რომელიც გნებავთ, გაუშვათ, როცა დრო გავა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
ka: შეიყვანეთ პროგრამა, რომელიც გნებავთ, გაეშვას, როცა უკუთვლა 0-ს უდროს
