ktimer - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: KDE Timer
kk: KDE таймері

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
kk: Таймер баптаулары

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
kk: Орнатқан санақтарыңыздың тізімі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
kk: Жаңа санақтарды осында орнатыңыз. Сосын оларды қоса, өшіре аласыз, тоқтата, айдай аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
kk: Санақ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
kk: Кідіруі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
kk: Күйі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
kk: Командасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
kk: Жаңа тапсырманы қосу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
kk: Тізімге жаңа тапсырманы қосу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
kk: &Жаңа

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
kk: Тапсырманы өшіру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
kk: Тізімінен тапсырманы өшіру.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
kk: &Өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
kk: Санағыңызды қысқарту немесе ұзарту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
kk: Осы жүгірткімен қалған уақытын өзгерте аласыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
kk: Қанша секундтан кейін командасы орындалады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
kk: Бұл сан таңдалған санақта қанша секунд қалғанын көрсетеді.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
kk: Санақты аялдату

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
kk: Бұны таймерінің санағын аялдату үшін қолданіңіз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
kk: Санақты айдау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
kk: Бұны таймерінің санағын бастау не жалғастыру үшін қолданіңіз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
kk: Санақты тоқтату

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
kk: Бұны таймерінің санағын тоқтату үшін қолданіңіз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
kk: Егжей-тегжейлі анықтамасы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
kk: Анықтама құжатың қалау үшін осыны түртіңіз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
kk: Баптауы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
kk: Санақ біткен соң қайта басталсын десеңіз - осыны белгілеңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
kk: Қ&айталана берсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
kk: Кідіруі::

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
kk: Секундтар саның келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
kk: Осында санақтын уақытын өзгерте аласыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
kk: Бағдарламаңыздың бір ғана данасы ашылсын десеңіз - осыны белгілеңіз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
kk: Тек бір ғана данасы ашылсын десеңіз - осыны белгілеңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
kk: Тек &бір данасы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
kk: секунд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
kk: Командасы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
kk: Мұнда сағаттар саның келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
kk: Мұнда минуттар саның келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
kk: сағат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
kk: минут

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
kk: уақыты өткен соң орындалатын команда

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
kk: Санақтың уақыты өткен соң орындалатын команданы келіріңіз
