ktimer - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: KDE Timer
lt: KDE laikmatis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
lt: Laikmačio nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
lt: Jūsų nustatytų atvirkštinių skaičiavimų sąrašas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
lt: Čia bus rodomi nauji atvirkštiniai skaičiavimai. Galite juos pridėti, šalinti, stabdyti ir paleisti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
lt: Skaitiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
lt: Delsa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
lt: Komanda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
lt: Pridėti naują užduotį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
lt: Pridėti į sąrašą naują užduotį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
lt: Šalinti užduotį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
lt: Pašalinti užduotį iš sąrašo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
lt: Ša&linti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
lt: Pagreitinti arba sulėtinti atvirkštinį skaičiavimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
lt: Galite naudoti šį slinktuką, kad reguliuotumėte laiką.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
lt: Kiek liko laiko, sekundėmis, kol komanda bus įvykdyta.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
lt: Šis skaičius nurodo, kiek sekundžių liko pasirinktam atvirkštiniam skaičiavimui.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
lt: Pristabdyti atvirkštinį skaičiavimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
lt: Naudokite tai, norėdami pristabdyti atvirkštinio laikmačio skaičiavimą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
lt: Paleisti atvirkštinį skaičiavimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
lt: Naudokite tai, norėdami paleisti atvirkštinį skaičiavimą arba paleisti jį iš naujo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
lt: Stabdyti atvirkštinį skaičiavimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
lt: Naudokite tai, norėdami stabdyti užduoties atvirkštinį skaičiavimą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
lt: Išsami pagalbos dokumentacija

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
lt: Spustelėkite čia, norėdami atverti pagalbos dokumentacijos žiūryklę.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite, kad pasibaigus atvirkštiniam skaičiavimui, jis būtų paleistas iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
lt: Cik&las

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
lt: Delsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
lt: Čia įveskite sekundes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
lt: Čia galite keisti atvirkštinio skaičiavimo laiko kiekį.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite atverti tik vieną savo programos kopiją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite atverti tik vieną egzempliorių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
lt: Paleisti tik &vieną egzempliorių

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite įvykdyti šią užduotį po to, kai pasibaigs ankstesnė užduotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
lt: Nuoseklioji užduotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
lt: sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
lt: Komandų eilutė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
lt: Čia įveskite valandas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
lt: Čia įveskite minutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
lt: val.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
lt: min.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
lt: Komanda, kurią norėtumėte paleisti, kai pasibaigs laikas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
lt: Įveskite programą, kurią norėtumėte paleisti, kai atvirkštinis skaičiavimas pasieks nulį
