ktimer - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: KDE Timer
lv: KDE taimeris

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
lv: Taimera iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
lv: Saraksts ar iestatītajām skaitīšanām

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
lv: Šeit parādās janas atskaites. Varat tās pievienot un izņemt, palaist un apturēt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
lv: Skaitītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
lv: Aizture

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
lv: Stāvoklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
lv: Komanda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
lv: Pievienot jaunu uzdevumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
lv: Pievienot uzdevumu sarakstam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
lv: &Jauns

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
lv: Noņemt uzdevumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
lv: Izņemt uzdevumu no saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
lv: &Izņemt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
lv: Paātrināt vai palēnināt atskaiti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
lv: Ar šo slīdni var koriģēt laiku.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
lv: Šis ir sekunžu skaits, kas palicis izvēlētajai atskaitei.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
lv: Apturēt atskaiti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
lv: Ar šo var apturēt taimera skaitīšanu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
lv: Sākt atskaiti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
lv: Lietojiet šo, lai sāktu vai turpinātu skaitīšanu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
lv: Atcelt atskaiti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
lv: Lietojiet šo, lai atceltu skaitīšanu šim darbam.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
lv: Detalizēta palīdzības dokumentācija

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
lv: Spiediet šeit, lai avērtu palīdzību dokumentācijas skatītājā.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
lv: Atzīmējiet šo, ja vēlaties ka atskaite, beidzoties sākas atkal no sākuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
lv: &Atkārtot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
lv: Aizture:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
lv: Šei varat izmanīt skaitāmā laika ilgumu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
lv: Atzīmējiet šo, ja vēlaties atvērt tikai vienu programmas kopiju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
lv: Atzīmējiet šo, ja vēlaties palaist tikai vienu eksemplāru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
lv: Sākt tikai &vienu instanci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
lv: sekundes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
lv: Komandrinda:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
lv: komanda, ko palaist, kad laiks iztecējis
