ktimer - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: KTimer
ne: केडीई समय सूचक

en: KDE Timer
ne: केडीई समय सूचक

en: (c) 2001, Stefan Schimanski
ne: (c) 2001, स्टेफन स्चिमान्स्कि

en: Stefan Schimanski
ne: स्टेफन स्चिमान्स्कि

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
ne: समय सूचक सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
ne: प्रतिकूल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
ne: विलम्ब

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
ne: अवस्था

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
ne: आदेश

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
ne: नयाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
ne: लूप

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
ne: विलम्ब:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
ne: एउटा दृष्टान्त मात्र सुरु गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
ne: सेकेन्ड

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
ne: आदेश रेखा:
