ktimer - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: KDE Timer
sk: Časovač pre KDE

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
sk: Nastavenie časovača

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
sk: Zoznam nastavených odpočítavaní

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
sk: Nové odpočítavania sú vkladané sem. Môžete ich pridávať, odstraňovať, zastavovať a spúšťať.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
sk: Počítadlo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
sk: Trvanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
sk: Stav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
sk: Príkaz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
sk: Pridá novú úlohu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
sk: Pridať novú úlohu do zoznamu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
sk: &Nový

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
sk: Odstráni úlohu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
sk: Odstrániť úlohu zo zoznamu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
sk: &Odstrániť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
sk: Zrýchli alebo spomalí odpočítavanie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
sk: Týmto posuvníkom môžete zmeniť čas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
sk: Čas v sekundách do spustenia príkazu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
sk: Toto číslo určuje počet zostávajúcich sekúnd pre vybrané odpočítavanie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
sk: Pozastaví odpočítavanie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
sk: Týmto pozastavíte odpočítavanie časovača.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
sk: Spustí odpočítavanie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
sk: Týmto spustíte alebo reštartujete odpočítavanie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
sk: Zastaví odpočítavanie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
sk: Týmto zastavíte odpočítavanie úlohy.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
sk: Podrobná dokumentácia

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
sk: Kliknutím otvoríte prehliadač dokumentácie.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
sk: Začiarknite túto možnosť, ak chcete odpočítavania spustiť znovu po ich skončení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
sk: &Opakovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
sk: Trvanie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
sk: Tu zadajte sekundy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
sk: Tu môžete zmeniť čas pre odpočítavanie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
sk: Začiarknite túto možnosť, ak chcete otvoriť iba jednu kópiu programu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
sk: Začiarknite túto možnosť, ak chcete otvoriť iba jednu inštanciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
sk: Spustiť iba &jednu inštanciu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
sk: Začiarknite túto možnosť, ak chcete vykonať túto úlohu po skončení predchádzajúcej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
sk: Spustiť po predchádzajúcej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
sk: sekúnd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
sk: Príkazový riadok:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
sk: Tu zadajte hodiny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
sk: Tu zadajte minúty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
sk: hodiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
sk: minúty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
sk: príkaz, ktorý chcete spustiť po uplynutí času

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
sk: Zadajte program, ktorý chcete spustiť, ak odpočítavanie dosiahne nulu
