ktimer - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: KDE Timer
sr: КДЕ‑ов одбројавач

en: KTimer
sr: К‑одбројавач

en: (c) 2001, Stefan Schimanski
sr: © 2001, Штефан Шимански

en: Stefan Schimanski
sr: Штефан Шимански

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
sr: Поставке одбројавача

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
sr: Списак одбројавања које сте поставили.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
sr: Овде долазе нова одбројавања. Можете их додавати и уклањати, заустављати и покретати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
sr: бројач

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
sr: застој

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
sr: Стање

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
sr: наредба

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
sr: Додај нови задатак

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
sr: Додајте нови задатак на списак.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
sr: &Нови

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
sr: Уклони задатак

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
sr: Уклоните задатак са списка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
sr: &Уклони

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
sr: Убрзајте или успорите одбројавање.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
sr: Овим клизачем подешавате време.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
sr: Време у секундама пре извршења наредбе.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
sr: Број секунди који је преостао у изабраном одбројавању.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
sr: Паузирај одбројавање

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
sr: Овим паузирате одбројавање.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
sr: Покрени одбројавање

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
sr: Овим покрећете или поново покрећете одбројавање.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
sr: Заустави одбројавање

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
sr: Овим заустављате одбројавање за задатак.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
sr: Детаљна документација помоћи.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
sr: Кликните овде да отворите приказивач помоћи.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
sr: Поставке

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
sr: Попуните ову кућицу ако желите да одбројавање поново почне пошто се заврши.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
sr: У &круг

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
sr: Застој:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
sr: Овде унесите секунде.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
sr: Овде мењате време које ће протећи током одбројавања.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
sr: Попуните ову кућицу ако желите да се покрене само један примерак наредбе.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
sr: Попуните кућицу ако желите да се покрене само један примерак.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
sr: Покрени само &један примерак

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
sr: секунди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
sr: Командна линија:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
sr: Овде унесите сате.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
sr: Овде унесите минуте.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
sr: сати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
sr: минута

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
sr: Наредба која ће се извршити пошто време истекне.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
sr: Унесите наредбу која треба да се изврши на крају одбројавања.
