ktimer - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: KTimer
tg: KВақтсанҷ

en: KDE Timer
tg: Вақтсанҷи KDE

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
tg: Гузоришҳои Вақтсанҷ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
tg: Ҳолат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
tg: Фармон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
tg: &Нав

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
tg: Гузоришҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
tg: &Компютери дастӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
tg: Таъхир:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
tg: Сардиҳии танҳо &як намуна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
tg: сонияҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
tg: Сатри фармон:
