ktimer - en to ug translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
ug: ۋاقىت ئۆلچىگۈچ تەڭشىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
ug: سانىغۇچ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
ug: كېچىكتۈر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
ug: ھالەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
ug: بۇيرۇق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
ug: يېڭى(&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
ug: دەۋرىي(&L)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
ug: كېچىكىش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
ug: سېكۇنت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
ug: بۇيرۇق قۇرى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
ug: سائەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
ug: مىنۇت
