ktimer - en to xh translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
xh: Izicwangciso Zemitha Ezininzi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
xh: Isigqeba selizwe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
xh: Umyalelo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
xh: E&ntsha

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
xh: Izicwangciso

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
xh: &Isiqhoboshi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
xh: Ulibaziso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
xh: Qala kuphela &kumzekelo omnye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
xh: imizuzwana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
xh: Ilayini yomyalelo:
