karm - en to be translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
be: Дыяпазон датаў

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
be: Ад:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
be: Каму:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
be: У любы час

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
be: Падзяляльнік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
be: Коска

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
be: Кропка з коскай

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
be: Прагал

en: Time
be: Час

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
be: &Гадзіннік

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
be: &Заданне

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
be:  хв
